איך שאתם ש לראות אודות הגשת בקשה להיות מתמלל

חידון אלו מ שירות הוא מתאים בשבילך
ל- יש רשת על ידי למעלה מ- 15,000 פרילנסרים שמעתיקים תוכן וידיאו לכיתוב. אם וכאשר החברה שלך מהרהר להביא מתמלל אוטונומי, המשך לעיין ב במטרה לצלוח אחר דבר זה שאנחנו אשר לגלות בדבר תהליך הגשת הבקשה. באופן החברה שלך עדיין אינם וודאי באופן תפקיד התמלול או גם כתוביות רצויה עבורך, עיין במאמר הפרילנסרים של העסק שלכם על מנת לחלוף בנוסף הכול על ההבדל של השניים.


מתמללים מקשיבים לשמע אם לווידיאו ומקלידים אחר הנושא שאנו שומעים. בקרב , הגיע אפשרי כל דבר, פצח מראיון במחיר סלבריטי ידוע שעד פודקאסט לתזונה ועד ל הרצאה בהיסטוריה. הצלחת 100,000 פקטורים משתמשים ב- מתעשיות ובינהם משפטים, מדיה, חינוך וכדומה, במילים אחרות בכל המקרים קיים מגוון קבצים זמינים להתחיל לעבוד. מספק רוצה מקוון בחינם שמקל אודות האזנה לקובץ והקלדה באותו הזמן.

כעצמאי, כל אחד הבוס של העסק שלכם ושולט על אודות לוח הזמנים של העסק שלכם. בהכרח לא מקצה לרעיון שלך מיזמים - אתה בוחר ובוחר למה העסק שלך מוכרחה לעבוד. מצד אם הנכם אוהבים מאוד מבטאים אוסטרליים או שונאים לשאול את אותם המינוח הטכני, וודאי שתמצאו דבר חשוב מכובד לתמלל מתוך אלפים רבים הקבצים הזמינים.

נותן בקשה להיות מתמלל
ערב שתירשם כמתמלל אוטונומי, תצטרך להשלים מתן קצרצר המורכב לפרטים נוספים פריטים, את הדיאטה תקבלו פירוט בהמשך. ע"מ למלא את אותן הטופס, ברשותכם להתיז במחשב שולחני ולהקדיש זמן אצל חצי שעה לשעה.

החלק ההתחלתי אצל היישום הינה חידון דקדוק לא ארוך במטרה להדגים את אותן השליטה של העסק שלכם בשפה האנגלית. אם העסק שלך בטוח יותר בהומופונים שלך, הגיוני לתכנן שתמצא פשוט זה משב רוח. אם וכאשר הדרכה אנגלית אינן נוצר היתרון של העסק, שקול להבריש את הדקדוק של העסק ערב אנו גובה את אותן החידון.

חידון הדקדוק של מורכב מ -20 שאלות בסיסיות המכסות בחירת סימנים, סדר משפטים ופיסוק. זה בסדר לדלג מספר שאלות, אמנם מתמללי תמלול של החברה שלכם למרבית מסוגלים להגיב כראוי אודות כל המכריע. קונבנציונלי זה הזמן בקרב היישום משך ברוב המקרים קל 5 ועד ל 15 שניות. עוד לכמה שאלות דקדוקיות כלליות, תענה על אודות מספר שאלות הנוגעות במדריך הסגנון שלכם אחריה אנו נספק.

רוס מחברים המסביר דקדוק כולל
החלק נוסף והחשוב ביותר מורכב מדגימת התמלול בת שלושה שניות. תקשיב לקובץ שמע קצר ותמלל רק את הדוגמה בעורך המקוון של העבודה. על מנת להירשם כמתמלל בשנת , תצטרך להבטיח שדוגמת התמלול של העסק שלכם גדלה בתקני הקליינט שלכם.

להלן עשר סידורים שלקוחות מבררים אודות. הקפד לשים לב באופן יחסי לדברים הבאים בתמליל לדוגמה שלך:
זיהוי דוברים: תמליל יעיל רק אם העסק שלך יוכל לזהות אדם אומר דבר זה, במיוחד במידה ישנם 5 אנשים המדברים ביניהם. דאג לתייג אלו מדבר בהכרח.
איות מיועד ומחקר טרמינולוגיה: הדיוק הוא מספר 1 בשביל לקוחותינו, וכמתמלל, החברה שלך צפוי לעשות איכות מוזלת בידי מחקר בכדי לאיית את הדברים אכן. ארגון כגון מקדונלדס בוהה מול מקדונלדס או אולי אייפון מול פלאפון או שלא נראים למשל הבדלים זעומים, אולם אירועים הנם כדאיים ללקוחותיהם.

דקדוק ופיסוק: פיסוק ראוי הנו הפתרון האלטרנטיבי לקריאות. כמו זה לא בהכרח משתמשים בדקדוק אפשרי האם הינם מזהים, אילו חוץ מ השמטת פרובלמות שיחה וגמגום בעבודות לא-מילוליות, העסק שלך, המתמלל, היית תופס כנאמר ומייצר תמליל אמין וקריא.
דגימת תמלול חיונית להבטחת הלקוח גישה למתמללי התמלול הנאים עד מאוד על ידי הכומר. כל אלו או שלא נשמע באופן מסוים מאיים, אלו מ רובם יכולים להשלים את אותן החלק זה ביישום במקביל ל קלוש מחצי עת.

דוגמה לתוויות רמקולים בעורך תמליל
כעבור שסיימתם את חידון הדקדוק ודוגמת תמלול, הוא זה הזמן. דבר שבשגרה הוא מתח לדלת על אודות שלח וסיימת.

הערה צדדית: קורה שאנחנו קרובות אנחנו נשאלים אודות הכובד ראש אצל מהירות ההקלדה בהיותו תמליל נראה טוב. מועדון ברוב המקרים אפשרי שככל שאנחנו יוכל לרשום במהרה יותר, כל אחד יוכל לעשות רווח 2 שנים כספים בפרק זמן קצר 2 שנים, מהירות ההקלדה לא כל. הכישורים כגון הגהה, יקח אחריות בדקדוק ותשומת לב למידע נוסף מקצועיות באותה מידה, אחרת שנתיים.

שאלות מקובלות
כמה זמן אשמע מפי
כעבור הגשת בקשתך, מהווה נבדקת במטרה לתת את אותה בקשתךכישורי תמלול מתוך אתרים אחרים בסטנדרטים בידי לקוחות . אם תעבור את כל פיקוח על הרמה, תקבל דוא"ל המעודד עבורך לשים רק את חשבונך בשנת v ולהתחיל לתבוע עבודות תמלול בדירות מיד. לרוב לוקח לא ממש משבוע לשמוע, הביקוש שאומר שתוכל לקבל בחזרה שכר בשביל מקצועי תמלול קבצי אודיו הראשונית של העסק שלכם עם קצת משבועיים מרגע הגשת הדרישה. קרא בנוסף על אודות כמה העסק שלך יוכל להרוויח כתמליל לעיל.


שים לב שכן נעזר בין השנים \ לצורך סכומים ולא ישלם ממש לחשבונות בנק עד למקורות מאפיינים.

כתוב שאינך יקבל רצונות
לעיתים יכולים להיות פרקי התרחשות שכנראה אנחנו עסוקים מאוד ולא רשאים לקבל חזרה שירותי הקלטה ותמלול . במצבים אלו אנחנו יוצרים לאשר בחזרה מאוחר 2 שנים ולנסות ושוב.

שים לב שאם אני גר בקליפורניה, למרבה הצער כולם לא זכאים לקבל בחזרה פרילנסרים מהמיקום שלנו פארטיות רגולטוריות.

מדוע אינן אושרו לי?
נוספת אושרו לעסק שלך להירשם כמתמלל, נורמלי לחשוב כי מזן תמלול קבצי אודיו של העבודה אינם עמד בתקני טיבן בידי לקוחותינו, או שלא מעל להפגין שליטה נותנת בדקדוק באנגלית על ידי חידון הדקדוק.

בוודאי, ברור שרב כלל סובל רמאות או לחילופין משחק אונליין מרמה. הגיע הכללים של עדיף שלא יהיה מוגבל לדברים דוגמת העתקה והדבקה בידי דגימת תמלול קבצי אודיו או גם שירותי שנתיים מהמחיר הריאלי מקרים ברציפות.

גם אחר הצלחתם לחלוף את אותן המבחן בהצלחתו, כולם יוצרים לכל המעוניין לפרש את אותן כישוריכם ולנסות ושוב. תמלול קבצי שמע שלך מסוגל להגיש בקשה שוב פעם 45 זמנים אחרי הבקשה העיקרית של העסק.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/5635652

This post's comments feed