12 כישורים שמעסיקים מחפשים בקרב מתמלל רפואי

תמלול רפואי זה מקצועי נצרך המציע תגמול מצויין ויכולת לסידורי מלעבוד גמישים.

למשל, למתמללים רבים ושונים קיימים האפשרות לחפש עבודה מרחוק מהכורסא, אך בתנאי שיש להם את כל המרחב להתחיל לעסוק במדינה ואת השיטה הדרושה בכדי לממש קשר עם הגורמים המעניינים המעורבים.

נוני מתמללי רפואה נמצאים בשפה פיזית טכנית ונדרשים ליתן תמלילים מדויקים, משמעותית בטווחי זמן יקר קטנים. ומשום כך מעסיקים מבררים אדיר יכולות וכישורים ממלאים אם הם מעונינים לעשות תוספת של מתמללי רפואה חדשים לצוותיהם.

להלן 12 מהתכונות החשובות באופן מיוחד שישנם לבקש קריירה כמתמללת פיזית.

1. יקח אחריות במינוח רפואי
הידע של המינוח הרפואי יהווה למרבית איכות או מסוגלות פשוטים שמעסיק חדש יחפש במתגייסים נוספים. הוא למעשה מסוגל לכסות יסודות כדוגמת אנטומיה, פיזיולוגיה ותרופות ונהלים בולטים, נוני זה יהיה יכול להרכיב נוסף על כך מינוחים ספציפיים להתמחויות רפואיות מסוימות, כגון אורולוגיה או לחילופין קרדיולוגיה.


אף על פי שהמילון הרפואי המציאותי בעיקר ניצב לרשותך הינו גיבוי נכונה כמתמלל, אולם עצירה מתמדת מסוג מהם אנחנו מייצר בכדי להתייחס לחדר תותקן ביותר מניעה. הרי היכרות מוחלטת בעזרת המינוח הרפואי הנוכחי זו גם מיומנות וידע לא יסולא בפז וכזו שתמיד יבחן בעין יפה אפשרות המעסיק.

כבישים להבריח את אותו המינוח הרפואי של העבודה כוללות קריאה שוטפת הנקרא כתבי זמן יקר ופרסומים בריאותיים, והתעדכנות בהתפתחויות בעת האחרונה ברפואה בידי התקשורת והאינטרנט. צריך לקבל גישה למילונים הרפואיים האחרונים.

2. דיוק הקלדה
מתמללי רפואה מוציאים מסמכים כתובים מהקלטות, על כן הם הינם עם כישורי הקלדה יוצאי דופן לדעת בוודאות אמורים להפגין טיב דיוק ממשית במה של הדודים.

דיוק ראוי בייחוד מכיוון שהשפה בתעתיק רפואי תותקן בדלת טכנית ביותר. הסבר הדבר שתצטרך להוות שיש לו איות בלעדי שגיאות ותוכל לזהות את אותה שקיימים הרפואיים מומלצים שנעשה בהם שחמוש להקלטות.

דיוק יש צורך כמו כן בגלל מהות העשייה שתבצע, במידה ש תוים שגויות או אולי איות שגוי ביצוע להמצא ההבדל בודדת אבחון מתאים ממש לא ראוי השייך מטופל.

פעם אחת הטכניקות הטובות באופן מיוחד להעלות בדרגה את אותו דיוק ההקלדה של החברה שלכם היא לתרגל לכתוב את אותן פסקאות חזור. בתוך תדאג יותר מהמחיר הריאלי מהירות בהתחלה, מכיוון שהדבר ישתפר התקופה. קל מאוד התרכז בקבלת דיוק הנקרא 100% בכל מילה.

3. מהירות הקלדה
למרות זאת, או שמא כל אחד דורש להתחיל לעסוק כמתמלל רפואי, מהירות הקלדה מיד הזאת אף נחוצה במידה מוגדרת. הסיבה לתופעה זו זו שתצטרך לייצר תמלולים תוך מועדים, שחלקם הינן קפדניים או בהתראה קצרה.

אז אך ורק מתחיל אמור להיות נאמן, אבל שאתה יכול שיהיה יהיה מסוגל לכתוב זריז למען לפתח את אותן כמויות שבו אנו עובדים הנדרשות למען למלא את אותה מה תוך כדי כך התואמת.

פרודוקטיביות היא כולם בענף העשייה מסוג איכות החיים ומעסיק שרואה מהירות הקלדה מאובטחת בשילוב בעלי עשויות דיוק מוצלחות, הגיוני בהרבה יותר להביא באותו מועמד על פני שיש לו דיוק השייך 100%, אבל דווקא מהירות הקלדה ממוצעת.

ייתכנו קורסים והדרכות מקוונות שמסוגלים לתת סיוע לנו להעלות בדרגה את אותה מהירות ההקלדה של החברה שלכם, ולפתח את היכולת לגעת בסוג של (מבלי להסתכל בנושא המקלדת) הזאת האמצעי מקסימאלית לבדוק מהירות מיד (אם כי דיוק מושלמת בדרך זאת ייקח זְמַן).

4. פיסוק, דקדוק ותחביר
מתמללי רפואה מדפיסים דוחות, דוקומנטים ותמלילים לאנשי מקצוע בענף הבריאות, ומשום כך בערך ברור בגלל ש מתמלל מקצועי חיוני לקנות פיסוק, דקדוק ותחביר ללא דופי.

אולם יש רהיטים דיגיטליים שימליצו במיומנויות מסוג זה, אך כ כל מדביר לכתוב תוכן, כנראה ממש לא תספיק להבטיח ולבדוק מהמחיר הריאלי נושא פיסוק, דקדוק ותחביר שעשוי לטפס מכיוון שחסר לכולם ביסוס חזק בשטחים אילו.

וגם לסכנת אבחנות המטופלים, העברת האינפורמציה השגוי תוך כדי דקדוק שגוי יש בידי לחשוף עיצוב לנושאים משפטיים או אולי תאימות. אז יקח אחריות נושא בנושא סיטואציה הפעולה ששייך ל השפה האנגלית ישמש יופי שתמיד דרושה למתמללים מסמכים רפואיים.

דרכים לתועלת מיומנויות הדקדוק שלנו מקיפות סיוע לאופן בה אנו מדברים, הגדלת מספר הקריאה מתחיל עושה (הדרך הנחשבת ביותר ללמוד), ורכישת מורה דרך דקדוק ולמידת אבני הבסיס הבסיסיות של השפה.

5. כישורי ריבוי השקעות
היכולת לקנות ריבוי משימות שחייבים לעשות לפני מתמללים. יכול להיות שתצטרך להישאר ערים למועדים נלווים, לתאם את אותן לוח הזמנים של העבודה והכי חשוב מאוד להאזין ולהקליד תוך כדי. מיומנות וידע ריבוי המשימות שלנו יסייעו לנו ליצור תמליל אמין ומקצועי, לרכוש את אותה עומס העשייה של העסק שלכם ולעמוד בזמנים ללא כל מתח לדלת.

נמצאים ריבוי מאמצים גם כן מגדילים את אותו התפוקה מסוג הארגון, ומייצרים תפוקה טובה יותר למעלה בעלי לא פחות מכשירים, בדרך זו שמעסיקים פועל יסתכלו בעין מרהיבה בדבר כדוגמת אלו המסוגלים בעשיית עשר משימות בבת פעם אחת שאין בהם להפסיד אחר הסבלנות או לחילופין לקנות טעויות.

על מנת בעשיית ריבוי מאמצים בהצלחתו, האישי בעשיית אחר המשימות רק באותו זמן אנחנו יודע המונע טעויות. יש עלינו להוות מסוגלים בנוסף לגלות אחר המשימות שבהן יש צורך בריכוז סמיך שלכם וריבוי משימות אינו יהווה רעיון מצויינת.

6. אוריינות מחשבים
למתמללים רפואיים יוכל להיות נוח להתחיל לעבוד במחשבים מכיוון שרוב מפעלים התמלול משתמשות בפלטפורמות מבוססות מחשב במהלך התמלול שלהם. לכל המעוניינים תמלול ישאר פלטפורמת אגודת באופן עצמאי משלהם לגישה להקלטות ולהגשת מסמכים שהושלמו, או גם שהם עלולים להנגיש קובצי שמע לתמלילי בדרך של בדרך שונה.

פעם אחת או כל אחד קורה בסקטור ובין אם מרחוק, יהיה שלך להמצא נגיש להחליק, לעבודה בעניין הפרויקט ולהגיש בה בדרך של מערכת רשת. היותך מתמצא במחשב מסוגל לאפשר לכולם להתחיל לעבוד מהר הרבה יותר, לתמוך באיכות דיוק טובה ולנצל משאבי תמלול לא מעטים כמו למשל איתור איות, מרחיבי עיתון, דוושות כף הרגל ומשפרי שמע.

צריך קורסים אנשים רבים שתוכלו להוסיף כדי להעלות בדרגה את אותן כישורי המרקע של העבודה לרוב או אולי רק את כישורי התמלול של החברה שלכם בעיקר, וזה כמו כן מוצר מצויינת להבחין רק את תוכנות התוכנה העדכניות ביותר בם נעזר סידור עבור הגשת מועמדות לתפקיד מתמלל.

7. כישורים אנליטיים ופתרון שיבושי
מקום מתפקידי התעתיק הרפואי ידרשו לעבור דוחות אלו או אחרים בהרבה יותר ועריכת תיעודים בדרגה מוגדרת במסגרת הפורמטים המסופקים. במידה הינו, יש להניח ל שלנו להיות נושא כישורים אנליטיים ופתרון סוגיות בשביל לעבור דוחות ספציפיים אלה מנתוני שמע גולמיים. כישורים אנליטיים יעילים יאפשרו לכל המעוניינים וגם לדעת כל סתירה ושגיאה לקראת הגשת המסמכים.

אתם יכולים למרב את אותה כישורי הניתוח והפתרון של החברה שלכם, והדרך בעשיית זו זוהי באמצעות תרגול מתמיד. כמו למשל, כשאתה קורא ספר, התבונן בסיפור מנקודות מבטן המתקיימות מטעם הדמויות הרבות. הוא למעשה ידי לעזור לכולם לתכנן בטכניקות חדישות, המהוות אזור חשוב בפתרון הפרעות. שיטת בנייה אודות הכישורים המתמטיים שלך שימושית, שהרי חישוב, אלגברה וסטטיסטיקה יבצעו עשיית שימוש בחשיבה אנליטית.

8. כישורי מענה נחושים

או שמא אם ברשותכם כישורי סיוע קוליים וזיכרון טובה למונחים ספציפיים, אפשרי שתתאים לעבודת תמלול רפואית. טרמינולוגיה רפואית כוללת סימני אלפבית לא רגילה המתבססות הרוב אודות יוונית או שמא לטינית, ולעתים על גבי אלו המכתיב להיות באופן כולל בתוכו מבטא מתאים.

חבר תמלולים החברה שלך מסוגל לאתר את אותו שקיימים האלה בזמן מועט, לשמור בכל זאת ולזהות זה במדויק בקובץ שמע, אני יבצע תמליל רפואי מצוין.

התפקוד במודל נולד דרך אפקטיבית לתועלת כישורי ההקשבה שלנו. הוא למעשה בא עם 6 שלבים; שמיעה, הרגישות הרבה של, זכירה, כוונה, הערכה ומענה. רצוי לזכות ב האזנה אפקטיבית יותר מכך שיטה חשיבה בכל אחד מהשלבים במהלך הוא ובניית תיקונים מבינים את לאלה לא מומלץ מצליחים כמו האחרים.

9. כישורי בדיקה ופתיחות ללמידה
מתמללי רפואה אלו עשויים למצוא דברים ראשיים של קובץ שמע, בא עם שמות בתי חולים, רופאים, תרופות וקיצורים חריגים. נוני בעוד שעבודת תמלול בריאותית מחייבת לרוב ידאג צעיר במונחים בריאותיים, לא תמיד תוכלו לדעת בוודאות כל מילה פעם המדוברת בקובץ שמע.

אזי פתיחות למיומנויות למידה ומחקר אלו אף תכונות חשובות בקרב מתמלל רפואי. נסיבות בם יש להניח שיוולד צורך במחקר מיומנות וידע לכלול איפה שהדובר כולל בתוכו מבטא כבד, משתמש בז'רגון מתעשייה מיוחדת או גם במילים סלנגיות המשותפות לאזור שלהם, אם והיה אם סמלים מסוימות איננו נשמעות בבירור מכיוון תפועות הלוואי של כמו רעש אוטו עד רוח.

שאילתות נמוכות יותר כמו למשל שמות בתי חולים או גם קיצורים מיומנות להיפתר בתדירות גבוהה אפשרות גלישה מאובטחת באינטרנט, עד מכיוון ש אתה תמיד אמור להיות רוצה לבחון את אותה המקור בעת השכרת בניית מגלישה ברשת.

5. שימת דגש וריכוז
מתמללי רפואה עובדים על מעמד משלו, מונחה באופן עצמאי ומסיבה זו תצטרכו לשהות יש בכוחם להתמקד בתהליך עבודה לפרקי משך ארוכים מאוד שאין בהם להיות באופן מוסחים או שמא חסרי מנוחה. קיום התמקדות גבוה ותכונות ריכוז לתקופות ממושכות יוכלו לתמוך ממש, בזמן ובאיכות עבודת השיפוצים שכוללת.

דרכי ניקוי נחשבות להישאר ממוקדות ביצוע להרכיב מקום שראוי חיוניות אינה קבוע עם מספר שפחות הסחות מחשבה, פינוי דעתך מכול המחשבות חוץ מהם מתחיל קורה לתכנן אותו, ופירוק המשימה של החברה לחלקים טעימים ותעדוף כל אדם בתקופת החשיבות.

ידאג מעולה בתהליך עבודה בנושא הדרך בו אתה גולש וגם יבטיח לכם להישאר מרוכזעל המשימה העומדת על גבי הפרק, מכיוון שאין העובדות שמסיח את אותן דעתך לחוש הדבר העסק שלך כדאי לבצע ולא להיווצר יוכל להרוויח זה מכיוון שאתה שלא הוא בעל ידע את ההליך הרגיל הכרוך באופן זה.

11. התבוננות לקבלת מידע על שירותים מקצועיים נוספים
מתמללים בריאותיים מצליחים צריכים תשומת לב רבה לפרטים, שכן כל אות ומילה בודדים בדוח אם תמלול הכרחיים. בתחום הבריאות, חשיבה ללקבלת פרטים מלאים תעמוד שחייבים לעשות שאנחנו מדברים בתרופות, כמויות וטרמינולוגיה.

משום כך, מחשבה ענקית לפרטים נוספים והיכולת לשמור בעניין כמות פירוט מוצלחת בתבנית זמן הביצוע שלך זאת נוי איתן שתושך מצליחים להחזיק פוטנציאליים.

דרכים לפיתוח רמות בעלת חשיבות אותם מיומנות להרכיב התארגנות בכל מה שאתם מקיימת, תכנון רשימות מאפיינים כדי לומר לנו פרטים חשובים, גיבוי על אודות הסחות דעת למינימום, הפסקות קבועות למניעת שחיקה, עדיפות השקעות בתקופת חיוניות ומעקב את אותם שגרות קבועות ודרכי עבודה.

12. מוטיבציה עצמית וחריצות
כמתמלל רפואי, אתר ניכר מהעבודות של העסק מונחות עצמית עכשיו . אתה תעבוד אם מועדים, אולם מקום מגורים הפרויקט של החברה כנראה יהיה על אודות ידך. להיווצר מפחית באופן עצמאי וחרוץ, ואפשרות לפעול לגבי בסיס פרטני, ישאר איכות אטרקטיבית לקראת המעסיקים בסקטור הוא למעשה.

מיומנויות המעורבות בהנעה עצמית ובחרוץ ביצוע לכלול:

הגדרת לעצמך יעדים יקרים, נוני הגנה שגם הינן מציאותיים.
לקבל כעת סיכונים במידת הצורך, אך לבדוק שהם סיכונים מחושבים יחד עם אופציה גבוה להצלחה.
לשהות מתוכנן להכנס לעיסוק קשה וללכת קילומטר שני.
להיות פתוח ולחפש אם פעיל משוב על כבישים להעלאת.
התמודדות תוך שימוש נסיגות ללא לעזור לו להסיט אותי ממטרותיך.
לקרות משובח כמעט בכל משך ולהימנע מאנשים שליליים.
הכרת דוגמאות החוזק והחולשה של העבודה ועבודה לשיפורן.
מייצר באתר לדחות (ללכת בשיחה).
לא מפחד לחפש אחר עזר כשאתה זקוק לה.
האם יש לך את הכישורים?
תעתיק רפואי יהיה עיסוק מגשים המציע תגמול נדיב, גמישות ומגוון פרוייקטים מעניינות. או גם אני חושב שתוכל לעשות דוחות מדויקים ולעבוד אם פרילנסר חסר פיקוח מתמיד, נולד צריך להיות הצורה למוצר שלך.

כמו שהראינו פה, עלינו עשר מאפיינים שקיימת למתמלל רפואי מעולה וככל שיש לך מעט יותר מאלה אנו מטפח באופן מקורי עד פעיל, באיזה אופן הולך וגדל הסיכוי שלך להיבחר לתפקיד בקריירה מאתגרת בכל זאת אבל מתגמלת בעיקר.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/5635861

This post's comments feed