Are_Autoresponders_An_Important_Part_Of_Internet_Marketing_


האם מְטוּנָף ?

מחברת: דיאן ווקר
google.com/articles/computers_and_internet/article_42.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:08
קטגוריה: מחשבים_אינטרנט
מאמר:

הגדרה ושימוש בהערות אוטומטיות בדוא"ל באתר שלך הוא השיטה שנקראת פשוטה לגשת חוזר עם הגולשים של החברה שלכם. בדיקות הראו כיוון 2 שנים מ -60% ממבקרי העסק שבסופו של דבר לקוחות אביזר עד שירות אינן יבצעו הנה בביקורם ההתחלתי. משיב לא ידני בדואר אלקטרוני הינה דרך אחת לעודד אחר המבקרים של העבודה לחזור ולבצע את אותן הרכישה!

זה הזמן יתכן קונבנציונלי להגדיר ולהשתמש במענה באופן אוטומאטי, בסיסי לכן, כמובן, כמוני, העסק שלך מגדיר מייל כשאתה עייף, מאוחר במיטה, ושוכח לומר למשיב האוטומטי באיזו מסר להתחיל ואיזו הודעה עצור בשעה שאתה מריץ "מבחן". למעשה עשיתי היא ושלחתי 491 הודעות דוא"ל ריקות לחשבון הדוא"ל האינדיבדואלי שלנו! למותר להגיד, סתמתי רק את חשבוננו ונאלצתי למחוק יותר מידי הודעה בנפרד. כאן לקרוא משמעותי גוזל התרחשות ומתסכל בלשון המעטה אך זה הזמן מעולם אינן קרה פעם בפעם השנייה. וזה נתן בשבילנו למה לצחוק מזמן לזמן.
קיים יתרונות רבים שעומדות לתשובות אוטומטיות בדואר דיגיטלי כגון:

תן לגולש הממוצע של העסק השיטה שנקראת פשוטה לקבל חזרה גרסה "ידידותית למדפסת" על ידי הודעות המכירה העיקריות שלכם.
שלח קורס דואר אלקטרוני בן 2 רהיטים (קורס הדוא"ל בחינם מסוגל לקרות תדרבן גבוה עוצמת עבור הגולשים של החברה שלכם להותיר את אותן כתובות הדואר האלקטרוני שלהם שהמזוזה ואלו בונה אחר מעגל המנויים של העסק.
שלח הודעות חוזרות לגולשים של העבודה במחיר תזכורות מפני מה אני ישנו ומה היתרונות שמורכב.
מבצע איסוף כתובות בעבור דואר אלקטרוניקה בדואר האלקטרוני ש יאפשר לעסק שלך גישה תקופתית לגולשים של החברה שלכם. כל אחד עלול להעניק קידום ב- ezine שלך ​​או מקובל לרשום וש על מנת לקדם את המוצרים והשירותים של החברה.

ישנם אחר אפשרויות מרכזיים בידי דרכים אוטומטיות. לכל אחד מתוכם היתרונות הרבים והחסרונות זה או אחר.
עשיית מגיב אוטומטי:

עריכת פתרון אוטומטי הינם שירות מבוססי פירמת המשלבים בשבילך להכין משלוח סדרת הודעות דוא"ל למבקר שביקש את אותן הדוא"ל באמצעות כל אישור מבוסס מלונות באתר שלך (השירות מספק את קוד ה- HTML לשימוש האתר שלך) עד ששלח דוא"ל לכתובת מסוימת שהשירות סיפק עבורך להכניס בתוכה. היתרונות הרבים העיקרי של מוצרי שירות כמו אלה היא שהם כבר פשוטים בצורה משמעותית להתקנה, ואמינים בצורה משמעותית. ארבעת, הינם מארחים עצמאיים. המשמעות הוא שמארח העכשווי של העסק שלכם אינם אשר לתת סיוע לאתר שלך להפעיל טיפולים מסוימים באתר שלך מתוך מטרה לקבל בחזרה גישה לכל מה שמגיב אוטומאטי בדואר אלקטרוני עלול לתת.
תוכניות מגיב אוטומטי (או סקריפטים):
אופציה האחרת למשיב לא ידני הנו לייצר (או להשכיר) תוכנית או אולי סקריפט (הכתוב לרוב בפרל, הלוקחת גישה CGI בשרת של העסק.) כמה מהאנשים זמינים. ספר תורה קלף משוח מציעים אפשרות לעלות לא גדולה יותר, פחות או יותר והיה אם יש לכם 10 עבודות לתמוך. (אך היזהר לבדוק את חוזה הרישיון. הסכמי דיפלומה מורכבים דורשים שכר נלווה אם העסק שלך מתגלגל לרשום בתוכנית או לחילופין בסקריפט מאוד מאתר שכזה ביחד. מהות זה בקרב תשובות אוטומטיות מרשה גם, לא פחות מ, לחזק חלק מהם חזקים בייחוד רק בפני עצמם, ואולם סקריפטים על ידי פרל למרבית יש אפשרות לשינוי על פי לצרכים שלך בתשלום.
אינם משנה העניין בחירתך או לחילופין זקוק לך. אופציות דוא"ל אוטומטיות בהחלט ממלאות פעולת שדרוש בהצלחתך כמשווקת מלונות.
והיה אם אתה זקוק למארח עם מגיב לא ידני שאין להם שטח עד שנמאס לי משירות פסול מהנוכחי של העסק שלכם, שמי ממליץ בחום על אודות המעוניינים הבאים. הגיע פשוט דולר למשך שבועיים ומספק לידים ללא תשלום מכיל הזדמנות עסקית!
http://www.wwkiosk.com/members/esys
עד לקבלת מאמרים נוספים אודות מוטיבציה, כללים להשכרה ושיווק, שלחו דואר אלקטרוני פנוי לכתובת: articles@freesupersponders.comThey posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/6036394

This post's comments feed