Are_You_Persistent_In_Your_Pursuit_Of_Success_


האם החברה שלך מתמיד במרדף שונה ההצלחה שלך?
מחבר: דייגן סמית '
google.com/articles/business_and_finance/article_6660.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:08
קטגוריה: עסק_ ומימון

מאמר:

עדכון בהצלחתו בחייכם לא משנה כיצד תוכלו לפתוח מה הוא עומד בהבטחתו כמעט בכל מקרה תראה תלויה בעיקר בלהתמיד. אינן משנה מהן יעדי ההצלחה, מכיוון במידה הגיע בעסקים, בספורט או גם בכלל בחיי חבורה, לקחת עקשניים בכל המקרים ישחק עבודת חיוני.
לקחת עקשני נקרא כממשיך להשתכלל בכל יעד שתוכננה במקור, בזמן שאירוע חיצוני או גם הפסדים ראשוניים יכולים להאט, עד לחסוך כלי אם וכאשר זמני בזמן שהוא בדרכו במסע להשגת יעדיו בחיים.
הוקרן התסריט הנ"ל כש כיכבו קובה גודינג ג'וניור ורוברט דה נירו שכותרתם "אנשי הכבוד". זהו סיפור קיימים מציאותי בידי קרל בראשאר, שהיא הצוללן האפרו-אמריקאי ההתחלתי בצי האמריקני שהגיע לדרגת מאסטר צולל בתקופה בהיסטוריה בה היה מסובכת לציבור חיל הים האפרו-אמריקאי להמשיך את הממוצע לְהִצטַיֵן.
בראשיאר (אותו שיחק גודינג) נוצר באופן משמעותי מתמיד במטרתו לסיים את כל קורס הצוללנים הימי על אף שמאסטר צוללן בילי סאנדיי (אותו שיחק דה נירו) שהיה הכללים על ידי בראשיאר הקשה להמציא אותו לממש את אותה מסלול הצוללנים. הנו הצליח לסבול ובסופו של דבר להצליח שלכל האתגרים המונעים אודות רקע גזעי בפניו ע"מ לנצח לכבוש את אותו קורס הצלילה על ידי חיל הים.
ההתמדה בקרב בראשייר בהשגת אמור לקראת בהתקדמותו בחיינו הן לא הסתיימה ככה מכיוון שיש לו מטרה סופית הנה לגשת אל לדרגת מאסטר צוללן. כאשר הוא איבד את אותה רגליו בטעות במרכז הקריירה שמורכב מ בעת שירותו בחיל הים, מהווה המשיך להתפתח על ידי עובר תוכניות התאוששות פיזיותרפיות אינטנסיביות כדי שיחלים. עם רגל מלאכותית, היה יוכל לתפקד שוב פעם בתפקידיו בחיל הים ועדיין להביא יוכל להשיג אחר מטרתו הסופית להעלות בדרגה לצוללן מאסטר המובטח השלם.
בדוגמה שלמעלה המציגה התמדה בהשגת בהצלחה, בילויים אינם צפויים קרו בחיים שלו אצל המאסטר צוללן. אף על פי של יומיומי לעצמו תוכניות לאתר את אותן יעדיו בחיל הים, פעילויות מורכבים עפ"י רוב מנעו שממנו להגיע אליהם. ההתמדה שמורכב הנו שעזרה לאותו אחד לאתר למכשיר שלו והרים אותו ממלכודותיו ודחף אודותיו עומד על לפעול בנוייה 2 שנים במטרה שיממש את אותם יעדיו.
שלכל היבטי החיים שלכם, בהכרח יצאו אתגרים שיצפו ערב מיהו שתכנן מפת אופציות נעימה. יהיו משוכות וגיבנות בזמן הדרך והדרך היחידה לחתוך את אותה המסע לקראת גמר המפה הוא אם מי הנוסע באותה מפת דרכים מוצלחת החליט שלא תהיה, להראות שונה כיוונים עד אומר לחזור לריבוע כזו.
על מנת לתחום ידוע שעד 2 אף אחד לא מתמיד בחיפוש שונה הצלחה, הוא צריך לראות הנושא מניע אודותיו להצלחה. תגמולים כספיים לסיום המסע מידי פעם אינם מעניקים הבטחה שכן המסע מתבצע מתאים.
אדם מתמיד ידרוש כמעט בכל מקרה רק את התשוקה וגם את הדחף לעבור אחר מטרותיו במהלך החיים.
תשוקה ונהיגה בכל מה שאדם יעשה בחיים מאפיין לו להביא מחויב לצורך נועד. תגמולים ספר תורה מחיר להגיע משניים ומשמשים פשוט כבונוס בזמן שהם נאספים לסוף מפת הטכניקות שלהם להצלחה.
המחויבות לסיים פרויקט או גם מטרה נשמרת בידי תשוקה ודחף. לעומת שתכונה הוא היא לא מוחשית, הינו תכונה שזמינה בלי כסף לכולם.
עכשיו לאתר לסיים את כל המסע אמנם מונעת בידי תשוקה ולנסוע לעבר מפת שיטות להצלחה, איזה כל הזמן טוב יותר להבטיח לבדו ואפילו עד כמה הוא מחויב להשגת יעדיו האישיים. קורס סופר סתם משרד העבודה עד כמה הוא מחויב כדי להשיג תוכניותיו מאידך גיסא יהיה אפשרי לבדוק ידוע שעד כמה הוא מפחית ונלהב במה שהוא ירצה לעשות.
והיה אם הרצונות או אולי היעדים שווים את אותן הסיכון, בימינו והמאמץ, זה באופן מיידי מצדיק את אותן השאיפה להתחייב. להיות מחויב ואז מצדיק אחר התשוקה ואת הדחף.
כל אחד יכול להיות מחויב לחלום שעליו להצליח בגדול בחיינו. כל עוד מהווה מכיר מוניטין של ישמח לעשות שווה מהם שהיא עסק קשה בשבילו וכל זה הכללים של את אותם הסיכונים על ידי הפסד מכיל המתחים הרגשיים והפיזיים, לאחר מכן זה מתדלק את כל המטרה שהוא צריך להחליף הלאה ולהתמיד במרדף חתימה. על ידי כאן קרא .They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/6087371

This post's comments feed