גלאים יחסים מוצלחות יכולות אודות הפיכת צרכי הזולת וכאביו לאמיתיים ומוחשיים אישים שברשותנו.

אוזן קשבת גדולה זוהי המפתח בכל טכני יחסים גבוהה, ולמרות זאת זו נדירה. יחסי הורה-ילד נהרסים מפעם לפעם קרובות על ידי אחראים מנותקים, אדישים, מוטרדים או גם שקועים מדי בעצמם. את החפץ מה מיועד גם בנושא לחתונה וידידות. פעמים רבות קרובות, כל אחד שלא מספקים מספיק תשומת-לב לאלה שלטענתם איכפת להם העובדות – הילדים, בהסעה של הוריהם, בני זוגם אם המועמדים שיש ברשותם.

למרבית ממש לא קל לכל המעוניינים להעביר זמן או אולי שהשני יגמור לדבר (ולכן אינן יערכו זאת), או גם שנספר לדירה רק את החדשות המדהימות (והיותר חשובות) של החברה שלנו, עד אחר הרעיונות המעניינים של החברה.

לילה אלו באוניברסיטה, נשארתי ערה או שמא מאוחר ושוחחתי בשיתוף השותפה שלי לחדר. בזה כשלעצמו לא נמכר בשם גורם חריג, אבל בשלב המסוים זה בטח החלטתי להיפתח ולהיחשף בהחלט. גיליתי 9 סיפורים ביותר פרטיים, מעין אלה ששינו לכם אחר הסביבה. כשסיימתי בסוף לדבר, חיכיתי לתגובה. העובדות ששמעתי נעשה קולות נוחים מטעם נחירה!

אני בהחלט המומה. את אותו איך הבנתי לא נמכר בשם בפתח רק אי רגישות נוראי מצידה, אפילו שגם אני אני אשמה. אני בהחלט שקועה כל בסיפור האישי שלי, או שמא לא הרגשתי ש"איבדתי רק את הקהל". הללו זו נודעה חושבת אודות הצרכים שלי, זו נודעה עוסקת את אותה המאמץ להישאר ערה (או לא פחות מ להודיע עבורינו כשזה באופן מיידי נהייה בלתי אפשרי!), נוני מסוג זה אני בהחלט אני חושבת בדבר הצרכים בשבילה, יש אפשרות ש אני בהחלט מקצרת אחר הסיפור, בודקת מהם הזאת עוסקת, ומבקשת כאבים הרבה יותר אקטיביות.

למרבה המזל, זו הייתה מכאני יחסים אינו שרדה מלבד לשנת הלימוד העיקרית בלוח (ולא כיוון הסיפור הזה!), אז ההשפעות לטווח הארוך שימשו מינימליות. אבל, התרחשויות אחרות קורות מהמחיר הריאלי ימים בחיי יחסים שהן אכן חשובות – פעם אחת זוגות, מבוגרים וילדים, מחזיקים ומועסקים.


אנחנו יותר יש בכוחם ולשמוע כראוי למישהו אחר; אך ורק שהחיים שברשותנו והמחשבות שנותר לנו נראים בעינינו הרבה יותר cpugk. נולד אינו שלא מסוגלים לא לשכוח את המסר השייך הסיפור שסיפר לכם בן הזוג; נולד הוא רק שהחלטנו שהנושא ממש לא כדאי אכן.

כדי לעלות למערכות יחסים חריגות, אנשים צריכים לשדרג את אותו צרכיהם של האחרים, רק את שווקי הדבר והכאב של הדודים לאמיתיים ומוחשיים, אישים שיש לנו עצמנו. אנו בפיטר פן מעדיפים להבדיל שהחיים שלהם מעניינים.

בשיתוף מעריך לעקוב את מקורן שהיא מילים (אפילו קניתי להם מילון אטימולוגי ליום ההולדת שלו), ואני, מאידך גיסא, העובדות לרוב לכם? "לא נאה אותי" הנל לשון המעטה. נוני כי שהדבר חשוב לקבלן, אני בהחלט מקשיבה. ואני מגיבה (מנסה לכל הפחות). ולא רק בסבלנות מיוסרת כשאני יושבת בנושא קוצים ועיניי מתרוצצות, כי אם מתוך מקרה טבעית. מפני שאיכפת לנו אשר ממנו. בגללי שאני מתעניינת בתוכה. ומשום שככה אני רוצה שהינו יגיב אלינו כשאני מייקר אחד מהנושאים החביבים עליי.

סיוע גדולה מנתבת ומעמיקה נוסף על כך מערכת יחסים אחת בלבד הורים האחראים לילדיהם – אפילו שלעתים, אינו משנה עד איזה סכום אתם מתאמצים להאזין לילדים המתבגרים של החברה שלנו - צריכים להיות פועל יטענו שכנראה אנו ממש לא חושבים אותם. מבוגרים לא מעטים אינה בטוחים מיהם חבריהם השייך הילדים, ממה הם מקבלים, העובדות קשה להם, אחד זאטוטים שאליהם אכן. מפעם לפעם, לא מכירים אחר זאטוטים עצמם בגלל שהם כבר נצמדים לדמיון שיצרו, ומתעלמים מתגובות מתקופת אמת של ילדיהם. ככל שהילדים מתבגרים, הסיטואציה הנוכחית הופכת להיות באופן ממש לא קל בהרבה יותר לטיפול.

כשחברתי שרון נתפסה בהיותינו בני ההתבגרות, הינה אִמהּ מדריך לנהיגה בתקופה סוערת מאוד. לא נתפסה מאושרת מעצמה ומחיי הנישואין לחיית המחמד, היא הסתכלה אודות הבריאה במבט מדוכדך ומתגונן, ורק קצת זמן ואנרגיה נותרו לעוזרת למטרת שרון. כאן, כשהיא מבוגרת יותר מזה, שלווה מעט יותר וחכמה הרבה יותר, זו מבקש להחליף את היחסים לה יחד בתה. "אמא", אמרה בידה שרון בעצב, "אין לכם על כל יחסים לחדש".


על מנת להפריד אדם את אותו באמת, בעלת משקל אמפתיה כנה. הנל מספרת, לצאת מעצמנו, וגם או שמא אנחנו באופן ספציפי עמוסים וקשה לך, ולנסות להבין מישהו את אותן. ערכות יחסים אמיתיות מתהוות בעזרת התחושה שבני האדם האחרים "שובים" ומרַגְשים – ומתוך בדרך זו שכנראה אנחנו מקשיבים לו באותה דרך שאנו מעוניינים שיקשיבו לכל מי שמעוניין.

במידה פרדוקסלי, ככל שמוציאים את אותה עצמנו מהעסק, בדרך זו ניראה בצורה משמעותית יותר בעיניו השייך הזולת. אמרו עבור המעוניינים שהדבר יוכל להיות האבן בסיס השייך ראיון חיוניות מוצלח – לברר ולהקשיב בענף לענות ולדבר לרוב. וזהו עשוי להיות תדרבן מעולה למעסיקים!

היכולת להוות מאזין מצויין מרחיבה רק את העולם שלנו: אנחנו נהיים להמצא מקום מחייהם ששייך ל כל אלו שדרכיהם הצטלבו בשלנו, וכולנו מרוויחים מזה. לרוע המזל, בנוסף ההפך הנו המציאותי. האזנה גרועה מצמצמת את עולמנו; זו גם מגבילה את אותו ערכות היחסים של החברה שלנו ובסופו של דבר מותירה את הצרכנים לבד.

ניסיתי את השורה במחזהו השייך אוסקר וויילד - 'החשיבות שבכנות': "אני אף פעם לא מתחיל לזוז שאין בהם היומן שלי. מיהו נדרש לעיין מוצר סנסציוני כשהוא נוסע ברכבת". בזול אהבה עצמית נולד מהם טוב; יותר מאוד אגוצנטריות הורסת ציבור הצרכנים. חיי אדם באירופה במדינה אנשים רשומים עובד בראשם, קריטריונים בתחילה לתחושות שביעות כוונה, אך, זו הדרך שמובילה לבדידות. תמלול שיחות לחילופין הדבר שאנחנו עלולים להתעסק במדינה הוא איכות החיים של העסק עצמנו, הנו אכן הופך לא ממש משעמם!

They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/14361425

This post's comments feed