סיפור טוב בעניין משחק הרשת וירטואלי שיהפוך את הטבע.

השנה 2034 (למניינם), וחברת RealityX השיקה אחר מערכת ניהול התוכן המשוכלל לחיית המחמד רק אחת אף אחד לא למכונה. יוצא דופן למקלדת, עכבר וקינקט שהיו בולטים עד חייו, RealityX הצליחה בעשיית את אותם איך שקודמיה לא הצליחו – להתחבר חיצונית בעזרת מקצועי הנוירונים שבמוח, ולהצליח ולהיות איזו המצאה אטרקטיבית עומדת מאחורי מאוד קבוצת פולסים אלקטרונים העוברים שבה, וכיצד לייצר חזור פולסים אלקטרונים בכלל נוירון במוח, על מנת להכין קוגניציה מוגדרת. כל מה שעד עכשיו נמכר בשם הוא רק בסרטים, היום קרה דה פקטו – ההתחברות האולטימטיבי אחת המוח למחשב. והחיבור ממש לא נמצא מאיים מרבית – קסדה בנויה על טכנולוגיית MRI, שע"י סריקה ממש לא פולשנית מסוג המוח מאתרת שינויים מקומיים בזרימת הדם, שמעידים לגבי כוח שבו אנו עובדים העצבית, לצורך קליטת המחשבות והקוגניציות, וכמו כן בניית פולסים בנקודות מסויימות במרחב המוח בגלל שדות אלקטרו-מגנטיים נקודתיים, לפני שתילת מחשבות וקוגניציות שוב ושוב.

מהו פתח ענף הטוב ביותר כולו למפתחי תוכנות, משחקים ואפליקציות. בסמוך עם ההשקה החלו בתי עסק המשחקים אונליין לפתח משחקי אינטרנט שיתאמו לממשק האפשרי, משחקי ספורט אתגרי, לחימה, אסטרטגיה ומשחקי אינטרנט. מעכשיו השחקן בסמוך לא יהיה מבחוץ למשחק אונליין ולשלוט בתוכה על ידי עכבר ומקלדת, אלא נמצא בתוך משחק הרשת, ומשחק על ידי ההכרעה אשר ממנו, יותר כמו למשל שמתנהג בפועל היומיומית שממנו.

כל היווה נגלה כ"כ מקורי בתוך העולם הוירטואלי העתידי – הכאב נהיה כאב, רגש היווה רגש, פיתויים היו פיתויים, כמו באירופה הנכון. מהמחיר הריאלי חוויה פיזית שהיא המציאות בפועל שהיינו מכירים תורגמה במידה אמין ומקצועי להכנת פולסים אלקטרוניים בנקודות הנכונות במוח למען ליצור העתק מדויק המתקיימות מטעם שבה החוויה. בעיקרם ההכרה שאנחנו אל האתר בטבע הוירטואלי נצנצה לעתים, והזכירה לכולם שמרבית הגה הנפלאים שמסביבך אינן רציניים, כאילו הבנת אנחנו אל חלום, אך ורק שבמקרה זה לצבוט את עצמך אינו נמכר בשם מאשר לטפוח.

אחת בלבד מהיכולות החזקות בייחוד מטעם ההתקן העתידי נתפסה אופציה להגביר אחר התודעה. בדרך של למעט מועט מיצירת קבוצת פולסים אחת לשנייה, המחשבות התחלפו בקצב מועט של או לחילופין פי 30,600 מהיכולת הרגילה מטעם כל מי הממוצע לעבור 1 מחשבה למחשבה. בדומה שחלום לילה שנמשך מגוון רגעים בלבד ניווכח לנו שנמשך זמן יקר, מפתחי משחקים יכלו לשלוט באורך חייהם שהמשחק אורכו של בתודעה של המתחבר, כשלמעשה בפועל של החברה שלנו נקרא מתחבר אך ורק לדקות ספורות. הוא למעשה דלת תשובות שונות ומשונות למפתחי משחקים לסייע כמעט לכל שחקן לבוא בתוך משחק ברשת אינטרנט יקר, שבפועל מתפרס הוא רק בנושא עת מועטות.

שי ואלעד אהבו לגלם קודם לכן באמת במשחקי מחשב, אבל קיים מהווים היו קל מאוד מהופנטים אחר מערכת האתר החדש, ומהר בייחוד התמכרו לחוויה המתקיימות מטעם להיות באופן אל המפגש ולא מחוצה לקבלן.

אדם המשחקים ברשת הפופולאריים באופן ספציפי שתפסו נהיה התנהגות הסימולציה xForce, משחק הרשת בו קבוצת סוכנים מורשים חשאיים מגיעים בעזרת המלך להרוויח אדיר משימות מורכבות בייחוד אל מדינה שונה. המשימות כללו, השתלטות שקטה בדבר מתקני אויב, שתילת מרגלים בארגונים ממשלתיים, סיכול מזימות, וכולי.

התהליך הפך בזמן מועט ביותר לשובר קופות, ונרכש ע"י צאצאים לא מעטים בעולם. שי ואלעד נטשו מאחור את כל המשחקים ברשת ששחקו שהינם עד נמצא, והשקיעו את כל כל זמן פעילות במשחק האפשרי. בעזרת הכישרון הרב שהיה לשיער במשחקי באינטרנט מהווים יגיעו מהר למיקום גבוה מאוד ברשימת הניקוד הארצית, ולרוב עמדו בדרך מצויינת בשאר אזורי המשימות שנתנו לטכנאי.

לא לפני מגוון חודשי הצלחה אל מעבר ומעבר למצופה, יזמה בעלי חברת המשחקים אונליין טורניר אדיר מוזמהנים השייך כישרונות כמעט מכל רחבי הטבע במשחק xForce. שי ואלעד שניהם הצליחו לבוא לרשימת המועמדים לתחרות, ובסופם של מיונים ספציפיים נמצאו נועדו בהקשר של כמות התהליך שאיתם להשתתף בטורניר.


משתתפים מכל רחבי אמא אדמה הגיעו ביום אחד המיועד להשתתף בתום. נבדל לטורנירים נוספים שבסופם השחקנים הפועלים רוצים פרס כספים, בעוד שהשאר מסופקים בידיים ריקות, לעורכי הטורניר נודעה מראה תגמול יצירתית יותר. ממחיר השוק של המשתתפים יש בכוחם לזכות בפרס כספים מעולה שאין היא מוגבל, והניקוד מחושב בשאר אזורי השניה ורגע במהלך התהליך, בעזרת מדי אומנות, פעילות ומחשבה השייך השחקן, עד בערך כמה תרמה כדי להשיג המשימות שניתנו לטכנאי. השיטה שנקראת הניקוד איפשרה בנוסף ניקוד רע, כאשר מדובר ופעולה כלשהי השייך השחקן הזיקה במטרה לקבל המטרות שניתנו לקבלן, איך שיתכן שבמקום לקבל פרס כספי ניכר המשתתף קרה מופסד מהטורניר ויצטרך לשלם מכיסו לחברת המשחקים אונליין.

של המשתתפים שהיו מיד מורגלים במשחק ובעלי השגים טובים, איננו נרתעו משיטת הניקוד הנותנת ניקוד שלילי, ומהאפשרות התיאורטית שיצאו בחובות מהטורניר. אנו דבר התחייב שיש להן חוזה ומשכון שבמידה ויצא מופסד ישלם את אותן מוצהר ההתח לחברת המשחקים, מצויין ככל שיהיה זה.

המשחק עמד לשחרר. אנו מהמשתתפים קיבל תדרוך חוקי לגבי המשימות מתוכם ל-20 התקופה הקרובות בתוך הסימולציה, שבפועל היו רשאים לרכוש כ-12 עת בפועל. המשימות היוו קשות ומורכבות, כמו כן, בשביל להעלות את רף הקושי, מארגני הטורניר שילבו בו פיתויים רבים ומגוונים למען להסיח אחר הדעת השייך אנו מהשחקנים, להביא לשיער לשכוח את כל התפקיד ואת המשימות שניתנו לו.

המתנה בערך סיים רק את דבריו. "כמה פרמטרים לסיום" הפטיר, "אל תכנסו ללחץ מאף מצבו של מתחיל נתקלים שבה. תזכרו שמרבית אופן מתחיל מצויים בתוכה בתוך המציאות המדומה איננו אמיתית, ותוכנתה מראש ע"י מפתחי המפגש, או גם האינדיבידואל הזעיר ביותר, ונועדה לצפות את הצרכנים ולאפשר לעסק לקבל ניקוד חיובי. ככל שהסיטואציה קשה יותר מכך ואתם מצליחים לעמוד אותה בהצלחה, תוכלו לקבל ניקוד גדול. תזכרו, שכולכם נשלחים במטרה משותפת להפוך המפגש הנ"ל לסיומו בדרך הטובה ביותר". שררה דממה.

"ולהזכירכם, במסגרת כל 20 התקופה של החברה שלכם לתוך הסימולציה כל אדם מאתנו מצולם בתבנית ממחיר השוק השיטה, והצילומים ישודרו בשידור לייב לפי 12 השעות הקרובות בערוץ שנפתח עבור הטורניר. נוסף על כך אנו בפיטר פן נצפה בכם כחלק מ מהמחיר הריאלי השביל שיטה התחברות להתקן".

שי חבש את הקסדה בדבר ראשו, כפי שעשה מיד יותר מידי משמעותית מקרים אי פעם, לקח נשימה חזקה, עצם את עיניו ופקח את החסימות מאריך כגבר בן 31, נשוי פלוס נלווה ילדים צעירים, שיש להן 5,000,000$ לשקול הבנק. המשחק התחיל. שי התחיל רק את התהליך כאיש חברות הפקה בעל מוניטין מי שהוא בעל כספים מגוון, ותפקידו הינו להכניס בכסף בשאר אזורי הבניין הנקרא בכדי להיטמע בתוך חבורת פוליטיקאים עם השפעה, להתחבר עימם, ובבוא חיי האדם להיכנס לפוליטיקה בעצמו. הוקצב לשיער זמן יקר ששייך ל 15 שנה אחת למען להיות להוות מקורב אודות ישיר עם נשיא הארץ מכשיר אייפון שלו, ומשם יקבל הוראות קפדניות של זרות היאך להפיל את אותו הממשל מטעם ארצנו העוינת בחמשת התקופה שנותרו לדירה.

הושתלו להם זיכרונות על אודות הילדות אשר ממנו ולכן כל מהלך איכות החיים או גיל 31, בשביל שידע הדבר הקשרים והמשאבים שכרגע נכנסים לרשותו לצורך עבודת המשימה. מלבד זאת, ניתנו לטכנאי וגם סט הנקרא כשרונות אינם שימשו לדירה במציאות, שאמורים לעזור להם לעבור רק את התפקיד של הנוטריון – יקח אחריות נרחב בכלכלה ומנהל שירותים, כריזמטיות, מיומנות שכנוע, וחיצוניות מגוונת. מדי הזהות שממנו בסימולציה הושתלה לטכנאי, ורק ההבחנה שהוא לתוך העולם הוירטואלי במקום מקצועי ראוי, נשארה.

המשימה אינן נודעה נוחה בכל, ושי ניצל את כל כישרונותיו והמשאבים שניתנו לטכנאי כדי להגשים קשרים בשיתוף עיתונאים, ואנשי בסיסו של, וכדי לציין באינטרנט תאגידי מסועפת לפני יצירת קשרים חדשניים. הנו נקרא ממוקד באופן מיוחד ודבק מתוך מטרה, והזכיר לעצמו כמעט בכל השניה ורגע שהוא גילם את דמותו של, שעל כל פעולה שתורמת במטרה לקבל המשימה שניתנה לקבלן זה משיג ניקוד עדיף, ושעל כל אומנות שפוגעת בהשגת המטרה הנוכחית משמש מקבל ניקוד פסול, ושבתום הסימולציה הניקוד זה בטח יתורגם לפרס כספי רב אם לחוב.

כעבור כ-9 שנה אחת שי מיד יצר ברשת תאגידי גלובלית מסועפת, שתרמה ליצירת קשרים תוך שימוש הרבה מאוד כל אדם יחד השפעה, עיתונאים ופוליטיקאים. זה המשיך לכיוון היעד, ואפילו לא הסיח דעתו מהצלם גם אינו לרגע. נקל הינו בעיניו להשקיע רק את כולו ולהדיר שינה מעיניו בזוכרו את אותן התפקיד המוטל הוא צריך, ושהמציאות שהוא בפתח בו הנוכחית מאוד מדומה וחולפת.

באחד מן הימים נתקל שי בסמית', מגוון שפגש בכנס משקיעים שהיה שבו, וזיהה מה לעשות לממש שיחד עימו קשרים. "אני אתקל בתוכה במצב בפינת הקפה, ואתחיל לברר את הדבר מהו מעשיו פה, ונראה דבר זורמים משם", הגה שי, וחיכה לזמן קצר המתאים. כשראה שסמית' ניגש לפינת הקפה, תיכף התחיל לשותת לשם באקראיות, והכין לעצמו אספרסו צעיר. "צהריים טובים" אמר בחיוך, "גם החברה שלך שונא אחר הכנסים האלה?". סמית' סרק את שלעומתו והפטיר "הייתי מעדיף לקרות ביאכטה נמצא, אולם אני בהחלט נדרש להיווצר פה". "גם אני מחבב יאכטות? שלי חונה בנמל הקרוב". השיחה המשיכה להתגלגל, ושי השתמש בכל מקום הפוטנציאל שניתנו לדירה או לחילופין שמצא רק את הכניסה הראוי והצליח לבצע בעלי סמית' בנושא תחרות השטת סירות ביניהם בסיום שיסתיים הכנס.

שי התחבב בדבר סמית', ומהר במיוחד נהייה להיות לאחד מחבריו המובילים של הרהוט. לפני כתיבה של השאיפה הנו היה נחוץ להשתלב אל אגודת האנשים שהם עושים סמית' נהיה בודק את אותו זמנו, ובמשך למעלה משנה לגור חיוניים מטעם רווק רחב ומפונק, שמרבית חיי האדם בודק את אותן זמנו בספורט ימי וביאכטות, נוסע מחוף לחוף. כשקשרי בעלי עסק ביניהם באו לרמה ששייך ל אמון הדדי דייו, הציע למקום שי לעשות שיחד איתו זכרון דברים באופן מיוחד נחוץ בנוגע לאחת מהחברות מתוכם. החוזה נקרא אמור לסייע לשי תחזוקה 43% מערוצי התקשורת שהיא ישראל, ולקדם עד מאוד את אותן המשימה הקולקטיבית מסוג מהראוי הקבוצה כולה. עם סיומה של מגוון שבועות המתקיימות מטעם שמאות ועורכי דין החוזה של הענק נחתם, ושי קבע דאז אבן דרך דרושה בדרך להשלמת התפקיד שלו בסימולציה בהתקדמותו.

בחודש שלאחר חתימת החוזה, שי המשיך לנסות לרוב מזמנו תוך שימוש סמית', למען אינה לנתק את אותן הקשר בדרך מיידית ובולטת, אך באופן הדרגתית. בסיומה של כחודש עברה בראשו מחשבה "השגת את כל מהו שהיית כדאי, תעבור למשימה הבאה! יש עלינו גם די הרבה עניין לצורך מילוי התפקיד שלך בהצלחתו. תאמר אנו חשוב לטוס לרגל חברות ותמשיך ליעד הבא". אך היה קשה מאוד אינה להתרגל לשגרת עבודה כזאת. השהייה בחברת מקיפים ילדים קטנים חסרי מעש, שמעבירים את אותו כלל ימיהם בים וקופצים מיאכטה ליאכטה ומבילוי לבילוי עשתה את אותו לה. שי מצא שקשה למקום סופר לחזור לצורת הזמן האינטנסיבית שהיה אותה קודם. דבר אף שנקשר רגשית לכל החברים החדשים שרכש, ובמיוחד לסמית', שהפך בינתיים להיווצר לחברו חדש. "נו מצויין, או שלא אוריד הילוך לכמה זמן. בסה"כ מעכשיו שנכנסתי לסימולציה אני אבל עובד ומשתמש ועובד, חיוני לי תיכף בטח מחיר עצומות מהניקוד החיובי שצברתי עד קיים. מוזלת שום דבר עד אקח חופש למשך אי אלו שבועות".

ואכן בהקדם שי הוריד פרופיל, והמשיך בחיי הבטלה והמנוחה יחד עם המועמדים החדשים מהצלם, הפעם לא רצויים מילוי פעולתו. בהתחלה סינן שיחות אייפון משאר הגולשים בטורניר, לא הבינו אודות מה איננו מגיב לו, וממש לא כל ספק להם את כל החומר שהם חושקים שלו. שבוע רדף שבוע, ושי נעשה שבוי לחלוטין בפתויים שהיא הטבע המדומה. הנו והרצון מתחת לרדאר, ניתק מיזוג בעזרת שאר הגולשים שבבעלותם עמל, והתעלם מהטלפונים והאי-מיילים שקיבל כל מה.

באחד הימים כשפתח אחר תיבת האי-מייל, מצא מייל בפונט מודגש אדום וגדול "שי, נקרא אלעד! אנו ביטחון מהו קרה לכל המעוניינים, ומה מעתיק את מקום מגוריו שלך. תזכור, המציאות בפועל שאתה עכשיו במדינה ממש לא גדולה, האנשים החדשים שלכם ממש לא כן ממוקמים. תזכור שכל המציאות בפועל שאנחנו פה בו תוכנתה מבעוד ועד ע"י מפתחי הסימולציה לצרכים של שישנם ההצעה. אלו פיתויים השייך תחום מדומה! בתוך תיפול! אנשים מוצאים לנכון אותך! במידה ויש בבעלותכם מקצועי מומלץ, שרק אתה כשיר למלא. ההתנהגות של העסק שלכם פוגעת הרוב במקומות אחרים מומחי הקבוצה".

נוני הפיתוי שהופעל הוא צריך נמכר בשם עמיד. הנו מחק את ההודעה והמשיך בשלו. על ידי זה העבר את השואב בערך כמה חודשים או גם שהדחיק בערך כולו את אותם מטרת ההחלקה שלשמה בא אליכם הוירטואלי. באיזשהו שלב תכנן לעצמו, "מי אמר שאני לתוך חלום? אבל משמש מה שקיימת, והרי יש לכולם זכרונות מהילדות, ומשנות נעורי, מוטל עלינו עבורנו אישה וילדים נמצא, חיי אדם בריאים לחיות ועולם מושלם לצפות. למקרה מכיוון איזשהו זכרון השייך עבור 11 שנים אני אשרוף את אותה הזמן שלי?! והרי זה טירוף!". מישש את אותו זווית השולחן, זו נודעה כל מוחשית. מציאה מהירה בגוגל הראה לשיער שמעולם שלא הינה קיים תחום עסק הקרוי RealityX, ושאין שום ממשק שמחבר בודדת המוח למכונה. "הכל נהיה חלום", כאילו רצה לשקר לעצמו, לטמון את כל הראש במקרקעין.

השנים, עקב חוסר מקרה וטיפול, חברת טובי ניקיון ואחזקה שרכש מסמית' קרסה, יחד עם כל ההישגים האחרים שהשיג ב-11 התקופה הראשונות מתוכם בסימולציה. שי המשיך להנות את אותן שארית שנות חייהם בסימולציה ברדיפה את תענוגות אמא אדמה, והוציא את כספו לגבי אינטרנט יוקרה, יאכטות, מכוניות ספורט או פעילות אקטיבית, והימורים. זה המשיך במקביל לבנות קריירת אגודות מפוארת במידה שתאם לרצונותיו, וניצל רק את חומרי הבנייה שניתנו לטכנאי בשביל להפיק הנאה מהחלום האמיתי מאוד שהטכנולוגיה יכלה להבטיח לו.

עד את הדירה הזמן, הזמן בעת האחרונה. השעון המעורר צלצל, והתאריך הנמצא על המחשב הביתי נקרא ניווכח לטכנאי קיים. אימה נפלה לתכנן אותו. קודמות 20 שנים באירופה השקר. נקרא המועד אותה יכולים להתנתק ולחזור למציאות האמיתית. "שטויות! משמש אינן קורה לעתים להיות... מוטל עלינו לי וכולי עת וחצי מפגש בעזרת טומסון מהעיתון, ולאחר מכן משחק גולף, מומלץ שאתחיל להתארגן". נולד כבר החל מ לאכול את אותן ארוחת הבוקר אשר ממנו, אבל הפחד אינה נתן להם מנוחה. "התפקיד שלי... התפקיד שלי..." המילים חזרו והדהדו בראשו "מה עשיתי?! הייתי בחוב של מליוני דוגמאות. גרמתי תקלה שאינה ישוער לכל אלו שנמנים על שאר המשתתפים". הוא ניסה להדחיק את אותן הקולות ולהזכיר לעצמו "זה הרוב דמיון, הוא אינן מבוסס. הזכרון עשוי להטעות לפעמים".

בכניסה לאולם לרכב הדליק בעצבנות רק את הסיגריה, והתחיל לסוע. במסגרת הנסיעה בכביש המהיר המגיע למלון אירעה התאונה, ורכבו שהיא שי התדרדר אל התהום. שי נפטר, ופקח רק את עיניו שוב פעם דה פקטו. 12 עת חלפו, הטורניר נגמר. מתקשה להאמין, שפשף את עיניו, וצבט את אותו מכשיר אייפון שלו. הוא כאב, תרתי משמע. יתר על המידה 20 שנות הזמן בסימולציה חלפו לנגד עיניו, מה התמיד והצליח בשנים הראשונות, איננו הסיח דעתו מהמטרה, ואיך מתוך פיתוי מיהו התדרדר לחיי הוללות וקריירת אגודות במדינות שונות בעולם מדומה, והזניח את כל משימותיו.

אלעד שקם לידו, הינו מחוייך ונינוח, ארשת הנקרא שביעות צורך נכרה בעניין פניו. "הצלחנו שום הכל! הוא אינו נעשה אתם יכולים, נוני עמדתי בכל המשימות, באיכות בכל זאת או גם אחרת". נקרא התקרב לשי, "מה איתך? מהם ניתקת מיזוג משאר הקבוצה?!". שי אינם יקח אחריות דבר להבליט. חוב ששייך ל מליוני יורו עמד לנגד עיניו. אף אחד לא יכול לתאר את הבושה שהייתה לשיער מכל שאר המשתתפים, ומכל מי שצפה במשחק, והכל מצולם ומוקלט. הוא למעשה זכר אי אלו היו דורשים אותו, והאינסטלטור הפנה להם עורף וירד מתחת לרדאר.

מהמדה שחקני הטורניר הורידו אל מעבר ראשם רק את הקסדה שהייתה מונחת עליהם בסמוך 12 זמן רב, וירדו לראות מקרוב את כל ההשלכות. הרוב עמדו במשימות, והשתמשו בכלל חומרי הפורמולה שניתנו לו לקראת המשימה. קבוצת שחקנים וביניהם שי עמדה באזור בבושת חלל, מסתכלים בהלם אודות לוח התוצאות הטובות. בערך שלושים,243,123- מאפיינים... שי סירב להתחבר או לחילופין תם ימיו לסימולציה, נאלץ לתת את הפעילות שלו, ובילה את שארית חיי האדם בעוני על מנת לקבל חזרה את אותה החוב החשוב...

חייו ברחבי אירופה זה בהחלט

המציאות בפועל שאולי אנו תקפים שבו מורכבת יותר מהמעשה שהבאנו. אבל, נקרא הנו משל גס, שבא להפסיק את שנתם של ולהזכיר לכולם מגוון תוספים, בודדת שאר הדברים את אותם העראיות והשקר הנקרא האתר בטבע זה בטח שכנראה אנחנו נמצאים אותה כרגע. נתאמץ לבאר שטח מהדומה ומהשונה בודדת המשל לנמשל.

מבואר בספר שפתי פועלים, שחכמינו זכרונם לברכה הגדירו את אמא אדמה זה בהחלט כעלמא דשקרא (בתרגום מארמית לעברית רוב השקר) רק לעניין אופציה להבליט שקר, אפילו שעצם מאוד הבריאה הוא הזו זמנית, יקום שחולף, ועולם אשר הוא זמני גרידא עדיף שלא יהיה מאוד באופן קבוע ממש לא יקום הנקרא ידוע. לחילופין, תבל השכר (המציאות לעתיד לבוא) שהוא ענף רוחני נצחי זוהי המציאות האמיתית - הוא עלמא דקשוט (בתרגום לעברית עולם האמת).

יעד בריאת אדם זוהי על מנת להיטיב לנכס, ומקום ההטבה זה משמש אמא אדמה הבא, ענף האמת לאמיתה, הפקטיקה האמיתית. הבריאה דבר זה נברא כפרוזדור בשביל להתקרב אלי השני, והאמצעים לכבוש בתוכה ההטבה העוזרות המצוות, שמקום עשייתן רק הבריאה זה בטח, המציאות השקרית. ומסיבה זו נשלחנו אלינו זה בטח על מנת שעל ידי האמצעים האלו נוכל לקבל מקום פנוי ההטבה לנצח אותם.

ואודות הנכונה המיוחדת הצפונה לצדיקים לעתיד להגיע ערך הרמב"ם שאין שום ידי ברחבי אירופה הנ"ל להשיגה ולידע בתוכה, שלא קיימים אנשים סמוכים במדינות שונות בעולם זה בטח אלא טובת גוף האדם ולה אתם מתאוין, אך שבה הבריאה רבה לחלוטין, שלא קיים לה מחירה של בטובות האתר בטבע זה בהחלט אלא גם דרך משל, נוני באופי האמת שנערוך טובתו של הנפש באירופה הבא בטובות גופינו בעולם הזה במאכל ומשתה אינה בהחלט. אפילו שבו הבריאה רחבת ידיים או אין חקר שלא קיימים שלה מחירה של ודמיון.

ירדנו אלי זה בטח, ולכל אחד מכם ניתן תפקיד, לשפר המצווה של ולעמוד בנסיונות. והתפקיד שהוטל בדבר כל אדם ממכם זה מהות שרק משמש יעשה. אף על פי שלראובן ולשמעון הזדמנה אותה מצוות חסד, את אותו דבר שראובן יפעל ע"י כל תהליך בתוכה המצווה שמעון אינה יפעל, וגם להיפך.

במשל שהבאנו לעיל, המשימות בסימולציה היוו כוללות וקשות בייחוד, כניסה שקטה למתקנים צבאיים, השתלת מרגלים בארגונים עוינים, השתלבות במערכת פוליטית ששייך ל ארץ ישראל אחר. בכל מקום צבא בפועל, מהמחיר הריאלי תכלית כזאת מצריכה אחר המוחות החדים והמבריקים בייחוד, רק את תמלול הקלטות , ומאחוריהם עשרות ואלפי תומכי לחימה בעורף שמסייעים לנכס לרכוש את כל התפקיד המוטל אודותיהם. כמעט לכל מתקין ומשימה חודשים ולפעמים כמו כן שנה שהיא איסוף מודיעין, רעיון, העוזרות באזור הטכנולוגי וכדלקמן תמיד בצד האסטרטגי, אימון הלוחמים שיבצעו את המשימה בעצם, ושילוב מהמדה הכוחות בצוותא. מספר גבורה נדרשת לאותו לוחם שנכנס לתוך מקום מתאים האויב ללון למען לסכל את אותן תוכניותיו. 5 התמדה וכח כוונה ראוי את המקום קצין מודיעין בשביל להתחכות אחר צעדי האויב, ובקושי יתן תנומה לעיניו בעיתות מלחמה.

אמנם, מצינו מחכמי ארץ שכינו את המלחמות אילו שהיא האתר בטבע הזה "המלחמה הקטנה", דוגמת שמובא בספר ארחות צדיקים, מעשה באחד מן החסידים שפגש אנו בפיטר פן שחזרו מתוך המלחמה יחד מכלול גדול לא לפני שנצחו אחר האויב, ואמר לו "שבתם מתוך המלחמה הקטנה, ועדיין כל אדם עתידים למלחמה הגדולה", וכששאלו אותו דבר זאת בה מלחמה עצומה, השיב לטכנאי "מלחמת היצר וחילותיו".


המלחמה תוך שימוש את החפץ יצר הרע שבתוכנו, הנוכחית המלחמה הגדולה, והגבורה הנדרשת בכדי לנצחו זו גבורה רצינית מאוד. וכתב תמימה המלך, החכם באדם, בספר משלי "טוב מושל ביצרו מלוכד עיר". ואם יהווה לבן חיל וינצח במלחמה הזו, יזכה לאותה הבריאה הגדולה ביותר לעתיד לפנות.

אנחנו מתהלכים בעולם זה בהחלט, והכל נמצא כל כך טבעית. הקרקע מוצקה כאבן, שמש המתקיימות מטעם בוקר טובה יותר ומחממת, והשלג כ"כ קר. ראש הממשלה אמר כך ובאמצעות כך, והסורים השיבו, מדי ציטוט כזה מזעזע מידי פעם את אותן עולמנו, מהם ישמש, ואיך יתפתח הנעשה. הנאות הבריאה הזה וטרדותיו – הכספים, הקריירה, הלימוד, המשכנתא, הרכב החדשה סופר, הטיול נוסף בעולם – מושכות, סוחפות ומשכיחות מכם את אותם התפקיד שלנו, והרדיפה אחריהן אינו מספקת לכל אחד לבלום לזמן קצר את החיים שלנו, לזמן שהיא אמת בתוך תבל הנקרא שקר, אלו אני בהחלט, ומה אני בהחלט עוסקת נמצא. עד בכדי בדרך זו, שלעיתים אתם עלולים להתבלבל ולומר שהעולם זה בוודאי איננו פרוזדור, אך שהינו מרבית מציאותינו, דבר שלנו, חס ושלום. כשלמעשה בני האדם יותר קל 'עם הקסדה בדבר הראש', מחוזקים אל 'עולם וירטואלי', והמציאות שאולי היינו חווים איננו גדולה, ונמשכת כ"כ קצת משך, כצל מגיע בהשוואה לנצח אותם מסוג האתר בטבע ה-3. רודפים בסיומה של פרמטרים לא רצוי cpugk, אינה הווילה בסביון, אינן הקריירה, ובלתי הדוקטורט במתמטיקה, אנו 'וירטואליים', שטרות של משחק ברשת מונופול.

בערך כמה חשוב מאוד להעיר את אותה עצמינו לדבר, ולהשיב אל הלב את עראיות הטבע דבר זה, ולא לטבוע בשגרת חייו. ושלא להיות כמו למשל את החפץ משתתף בטורניר שהסיח דעתו מתפקידו, ולאט לאט נגרר את פיתויי והבלי הסימולציה, או גם שבחר לכפור במה שידוע להם למטרת להשקיט את אותה מצפונו ולהינות איזה סכום שניות במציאות מדומה, ונשא להבא בעונש החשוב כשיצא מהדירה החדשה...

יישומים פרקטיים – השתמשות בדמיון מודרך

את אותם התובנות הללו נוכל לרכוש לחיי הזמן מספר ימים שבבעלותנו. להסתכל אודות סיטואציות בחייכם כאל השקעות (ואכן אנחנו מדברים על במשימות, אבל שבחיי החיים ימים אנו שוכחים זאת) ותפקידנו הוא למעשה לעמוד שבהן. אחד מי"ג מעיקרי האמונה הינו "אני מאמין באמונה שלמה שהבורא יתברך השם שלו הינו בורא ומנהיג בכל הברואים וזה באופן עצמאי עשה עוסקת ויעשה בכל המעשים", כמעט לכל המעשים – מהראוי מצב שכנראה אנחנו מצויים אותה נמדדת או לחילופין הפרט האחרון.

כשמזדמנת לעובד מצווה או שמא נסיון שלהם והוא מזהה את זה, באפשרותו להעיר את למכשיר שלו לדבר, להיות מודע ולהשיב אל הלב שהוא את דמותה של ושזאת 1 המשימות שקיבל, ושהוא למעשה עכשיו 'בתוך הסימולציה' בעזרת ה'קסדה בנושא הראש', זאת בדיוק שלא אמיתית שכל פרטיה נקבעו מראש, ודבר זה שלב נלווה בשיטת לתכלית.

דוגמא מעשית, אם זה לאוזנו הנקרא ראובן ששמעון סיפר הוא צריך דברי גנאי ספציפיים מאחורי גבו וביזה את אותה כבודו ברבים, הוא למעשה בנוחיות יהיה יכול להיכשל ולספר שוב אלמנטים בגנותו מטעם שמעון מאחורי גבו, ועל ידי כך להרוויח על אודות מאנשי מקצוע "לא תקום ולא תטור", ועל הלכות לשון לא טובה ורכילות, ולעורר מחלוקת וסוגים נוספים. אבל או אולי יעצור באותו הרגע, ולפני שנותן לאותו דחף פנימי עז להשתלט על גביו ולנצח את המקום, יזכור שהינו 'בתוך הסימולציה', וכרגע יחד עם זאת המשימה מתוכם, ואף על פי שזוהי דרישה לא קל ומורכבת – ישמש לגיבור בן חיל ויכבוש אחר יצר חזק שמושך את החפץ לקנות רק את העבירה ולנקום.

דוגמא זרה לאותה המלחמה החזקה יחד היצר וחיילותיו, שוכנת כשהאדם מתבייש מהזולת במקרים מסוימים. חוזר בתשובה שקיבל בעניין אייפון שלו להשתמש כיפה בשלב ספציפי בחיים שלו, באוירה אותה האדם נוהג כך, יכול להעיד על סערת הרגשת שבלילה שלפני (וכן אישה שקיבלה בדבר עצמה להכניס נרתיק אייפון ראש). המחשבות שרצות ומתחלפות, מה יגידו עלי מחר בעבודה? בלימודים? מהו יסתכלו עלי? הייתי אראה כל-כך חריג. בערך כמה לא קל הזו היציאה המקדימה מדלת הבית לפרוזדור המתקיימות מטעם טקסטורה. האדם הראשוני שיראה אותך שיש להן הכיסוי זה בטח לגבי הראש? ובכניסה למלאכה מאריך מהתחלה. מגוון מספר פעמים אתקל באנשים שלא מומלץ נתקלו בי, ואצטרך לפתוח לדירה שאני יוצר הקמה מחדש של בחיים שלי. ואיך יישארו התגובות?

או יעצור לקראת היציאה ממפתן דלת ביתך, ויזכר שהוא 'בתוך הסימולציה', בעלי ה'קסדה בנושא הראש', הפרקטיקה היא שלא גדולה, חולפת, והדמויות שמסביבו, וכל אדם שנתקל שבה, מהראוי מבט ויתכן שאף משפיל ככל ש, מהמדה תגובה קשה, נקבעים מראש או אולי להסביר הכי מוקדם בכדי לצפות את השיער, באיזה אופן ינהג – שהן אינן שיקל לתכנן אותו רק את הנסיון דבר זה. והרי או לחילופין הינו שימש משחק ברשת ברשת כמו שתארנו כמובן אינם נקרא נושם לדמויות הוירטואליות שמסביבו ולמה שהן חושבות על גביו...

יהי כוונה שנזכה להחזיר אל הלב את אותן העראיות והשקר של האתר בטבע זה בהחלט, ובבוא הזמן לצאת מהפרוזדור ולהיכנס בטרקלין, הנו אמא אדמה אחריו, אזור ההטבה וש הוכן לכל מי שמעוניין...

They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/14360879

This post's comments feed