Article_On_Ferrets

עמוד בדבר חמוסים
סופרת: ג'והאנה מקדניאל
google.com/articles/pets_and_animals/article_524.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:16
קטגוריה: בעלי חיים מחמד_בעלי חיים
מאמר:

מבוית לראשונה באמצעות המצרים בין השנים 3000 ערב הספירה מהמאות העשירית עד התקופה 5 ההיסטוריונים יהודים דתיים שהרי הצלבנים הביאו רק את החמוס איש מקצוע לאירופה. הרומאים השתמשו בחמוסים כדי להבריח חולדות ולדעת לבחור ארנבות, בהן השתמשו באוכל בשנת 300 שעות הערב הספירה. הינם לקחו חמוסים לאזורים שונים במדינות שונות בעולם. בתקופה האחרונה היו חמוסים באמצעות קבלנים למינהם וכלי עזרה כדי לשלוח חוט דרך וקרניזים וצינורות, בשטחים לא גבוהים שאנשים יתאימו לחומרים אלו. לחמוסים קיים צלעות גמישות, בשל מכך הנם בעלי זכאות להידחק שיטת חורים קטנים ויש בידם לסקטור את כל גופם במטרה לזחול שיטת החללים האורחים הצעירים מאוד.

חמוסים הנם ובינהם חתול הבית וכלבים. לא חרקי מזון. הנם שייכים למשפחה הנקראת מוסטלייד, המכילה בואש, גיריות, סמוריות, לוטרות ומוטות. אורכו של חייכם אצל החמוס הנו בדרך כלל של 8 לאחת עשרה החיים, לעיתים ואפילו עד 5 עשרה.
חמוסים זכריים נקראים כיריים. נקניקיות נקראות נקניקיות. חמוסים שנישאו זה מכבר נקראים ערכות. חמוסים הינם בעלי חיים סקרניות. הם רוצים לחפור להבדיל בגזרה כמו זה.
הבחירה תוספת למשפחה מחייבת חשיבה אחראית. ההכרעה שלך אינן מוכרחה להתבסס מההבטים אימפולסיבית אודות 2 החבילות (התינוקות) נראות חמודות או שמא מקסימות. ברשותכם לעצב אחר עצמכם להקדיש מצב איכות לחיית מחמד תובענית. חמוסים שובבים ומשעשעים לצפייה. מתופעל לחומרים אלו ראייה לא גבוהה וחוש ריח ושמיעה נוקבים. לחמוסים קיים לבדוק מוסקי, שמקורם בבלוטות ידינו סביר. לטובת החמוס נהגו להקפיד אודות הדברים הבאים: חקרו שהרי לחמוס קיים תזונה טרי ומים נקיים. על אודות הכלוב לקחת נקי באופן קבוע. העסק שלך נדרש להפריד את אותם החמוס. בדוק אם וכאשר החכירה שלנו או שמא החוק המקומי מתירים בעלות המתארת את חמוסים. כשאתה יוצא לחופשה, הביקוש כל אחד עושה? על מנת להיות חיות מחמד נחשבות ובריאות, מושם לעקר או שמא לסרס אחר החמוסים. ערב הרכישה, או שמא בשיטת לביתנו עלול את אותם חומוס הריח של העסק אשר מונע רק את הסיכון לבלוטות לבדוק נגועות או אולי חסומות. החמוס של העסק שלכם ידרוש מאכלים מעניינים. תמלול הקלטות אונליין כל אחד במצב להתחייב לשמונה עד ל זכוכית שבירה עשרה דורות, לחברך החדש? זה הזמן אינם מוצלח לעזוב את הפאר שלך!
ret בעצמכם עם בעלי חיים מחמד נוספות.
כעבור שהחלטתם אודות חמוס כחיית מחמד, איתכם לשאול את אותן עצמכם אם אתם יודעים כיריים (זכר) או שמא ג'יל (נקבה)? כדלקמן או גם יותר? ערכת אם מבוגר?
בבחירת המגוון והמין אצל החמוס, אנחנו מדברים ללא ספק בבחירה אינדבידואלית. כיריים וזילונים רוצים עימהם טיב דומה בידי מקרה. שניהם חזקים ובריאים באותה כמות. בכול חמוס תראה אישיות בעלת משמעות. המין או שמא סגנון אינם יקבעו את אותם התנהגותו.
אזעקות מתגלות באומדן באותו מידות. יחד עם זה, הכיריים העוזרות שלושה ועד ל 5 קילוגרם וז'יל הוא מחצית ואפילו שלושה קילו. לכיריים מסורקות וריחניות מתופעל במקצת באופן משמעותי לבדוק, אלו מ לז'יל מעוקל יש את הריח הכי הרבה פחות מכולם.
חמוסים מוזמנים להגיע בצבעים שונים. תמלול הקלטות לבית משפט השכיחים ביותר הם סייבל, לבקנים, קצף לבן, קצף לבן רגליים, כפפה מכסף, כסף סטרלינג, סייבל לבן רגליים, קינמון ולבן לא בהיר עין.
העלאה ואימון ערכה ל עלולה להיות חוויה משמחת. מצלמות הרבה פחות מרתיעות. מועדון, לוקח 2 שנים התרחשות לסגל כש. קיים ליישם תגמולי עקביות ומשמעת בגין משחק ברשת גס ועבירת פריצת בתים. כמו כן, הם הם ככל הנראה מתבגרים שובבים.
במידה בני אדם כהלכה בזמן הרינג מסוים, חמוסים סטודנטים עוברים דרך את אותו שלבי התזות לחלוטין. אבל, מבוגרים שהן לא טופלו באהבה ובאימונים הטובים, כדאי יותר שנשלב למומחים. חמוס בוגר עלול להסתגל בפרק זמן מהיר למשפחה אוהבת ראשונית. אתה הדבר תלוי לשכור מופתע כמה במהרה ובפשטות בערוב ימיו נעשה לבן קבוצה.
בבחירת חמוס ברר כי חברה החיות ירוקה ונטולת ריח. אחרי החמוס מתוכנן, הוא צריך להביא ערני וקשוב. מעיל אצל חמוס ישאר בוהק, רכים ומכסה את אותו הגוף, ללא קרחות, ואותו אחד שדיברנו יכול להיות עם ניתוח לייזר בעיניים בהירות ובהירות. וודא את הדירה גם באופן קיימים פצעים או שמא לכלוכים קשקשים.

בבחירת חמוס ממגדל ברר את הדברים הבאים: עיניים בהירות וצלולות, זיפים מלאים ארוכים מאוד, שאין להם גושים רחבים המתארת את גוף האדם, מעיל שופע רך, פיזור יציב ואחיד של השרירים, מקומות איברי המין נקיים, מזג מעולה ויחס, וגם סַקרָנוּת. כשמביאים הביתה חמוס מהחנות עד ממגדל החיות, הכניסו את החפץ לכלוב הפוטנציאלי המקיף ואפשרו לו לנוח.
נמצאים גדול עשיר של כלובים שתצליחו לבצע את מלאכת ההדפסה לחמוס החיות המשפחה. בתי הגידול הפופולאריים מאוד הינם כלובי תיל. בדבר הכלוב לבחור ברוחב 4 עשר סנטימטרים מינימום באורך עשרים וארבעה סנטימטרים וגובהו עשרה סנטימטרים במחירי (35 x 60 x 14 ס"מ). בכל עיצוב כלוב מוכרח להבטיח אזור המלטה, מקום האכלה ואזור שינה.
כשאת רוחצת חמוס, שים כשישה סנטימטרים מים בכיור והנמיך את אותה החמוס בעדינות למים. תמלול הקלטות מחיר בשמפו לתינוק או בשמפו חמוס. המים מהווים לא פחות מתשעים את מעלותיה והוא לא 2 שנים ממאה וחמש את המעלות. שוטפים רק את החמוס פעמיים-שלוש במטרה להסיר מכל הסבון.
כשמנקים את אותו אוזני החמוס יש לרשום בצמר גפן. תוכלו למצוא שיערות או שמא שעווה באוזני החמוס.
כשאתה מקצץ את אותו הציפורניים שים טיפת תוסף טעים בדבר הבטן. בזמן שחמוס עסוק בליקוק, חתוך ציפורניים.
כמעט בכל החמוסים קשורים מפרעושים, בפעם העיקרית אם וכאשר מטפלים בפרעושים, מטפלים בחמוס. בפעם השנייה לטפל בסביבתו בקרב החמוס.
חמוסים הינם אוכלי בכל, אך התזונה שלכם מחייבת במדויק חלבון מצד החי. נחוץ להאכיל במאכלים מנוסחים מנוסים. אחרת שכיח, אוקי, אז מוצר מזון שאינו רטוב לחתולים מיוחד מחנויות חיות מחמד או מהווטרינרים. כמעט בכל החמוסים נוטים לאהוב חטיפים בידי פירות וירקות טריים.
השחיקה המקדימה מתרחשת לרוב בהיותו בן ארבעה או גם שישה ירחים ותתרחש 2 פעמים בזמן הזה. הז'יל הנו הפורה מאד ידוע שעד מעתה העשירי למחזור הייחום. כעת מקם את אותם הג'יל והכיריים במשותף. במסגרת הזמן הרבייה, הכיריים ינשכו את אותה עורפה של הז'יל וגררו אותה. הנקבה בדרך כלל תצרח ותילחם.
משך החיים של ההיריון הנו ארבעים ושניים זמנים. שעות הערב הלידה מתופעל ​​לבודד רק את והיה אם. שים אותה בקופסת קן מרופדת במגבת קטנה יותר. כשנולדות אמצעי אלו עיוורות, חסרות סוגי השיער וחירשות ואדום ורדרד בלידה. העיניים נפתחות ביום אחד העשרים ושבע. בהיותו בן מספר חודשים ניתן מתחילים בגמילה מוכיחה את אותן הערכות לשתות מהכתבה. מערכת שיני כלבים צומחות כשהן בת שבעה חודשים. כעבור השלמת הגמילה, יהיה באפשרותכם להעמיד מערכת לאימוץ.
ישנן 5 חיידקים זיהומיות, חמוסים זכאים להתכווץ. הנם מכילים בתוכם הצטננות ושפעת, דלקת ריאות, מחלת חתול הבית, מחלת כלבלבים, כלבת ואנמיה אפלסטית וספטמיה. בעיות במעיים שחמוסים יש להם זכאות לקבל חזרה הינם שלשולים, צואה אצל זפת שחורה, העדר צואה, הקאות ובלוטות לבדוק את הריח חסומות. נגעים טפיליים שחמוסים בעלי זכאות לקבל שהם מיחושים הסרת משקפיים באמצעות לייזר, קרדית, קרציות ופרעושים. תגובות גופניות לחמוסים תכונות להיות תקלה בגב, שיניים שבורות ופצעי נשיכה.They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/14658043

This post's comments feed