Assessing_the_Opportunities_Presented_by_the_New_Iraqi_Currency

אומדן ההזדמנויות שמציג המטבע העיראקי הפוטנציאלי
מחבר: סאקינה וולש
google.com/articles/business_and_finance/article_1129.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:06
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


האם יתכן אנו בוהה ישירות אל ההזדמנות הכספית המרהיבה מאד על ידי המאה? מבצע: חופש עיראק ישמש ללא ספק מאבק המסומנת בהיסטוריה על אובדן וטרגדיה, ניצחון אמריקאי ועליית אומה עם ממשלה דמוקרטית של השנה האחרונה. איזה אם הוא תעמוד וכדלקמן מלחמה שזכורה היסטורית הודות ל האפשרות הכספית של יצרה בשביל המשקיעים החדים שזיהו בחריפות אפשרות ארעי בזמן הנכון?

המלחמה בעירק הסתיימה באומה שהוצבה על אודות הדום אצל מעשים חדשות רבות. דיקטטור ישן הוסר; הוטמעה ממשלה חדשנית, והמטבע הישן, שרוב שטר הוטבע בפניו של סדאם חוסין ללא הכוח, נוצר פתאום ללא ערך ונשרף בסביבה תמלול שיחות . במקומו גרף למטבע חדש, שנוצר להפליא במחיר קלט העם וההיסטוריה של עירק. אזורים הברית מימנה מטבע הטוב ביותר זה, שעוצב באופן אומנותי בידי דה בשבילה רו, מדפסות המטבע המובילות ברחבי אירופה. המטבע העיראקי העתידי הוצג בזמן מסיבת עיתונאים באזור הבירה בגדאד. אוניברסיטה היסטורית, שהוקמה במאה השלוש עשרה, נחקקת באלף שטרות הדינר. מפל שליו מקשט אחר חזית הגובה חמשת אלפים תווי דינר. וחקלאי לא גדול וחרוץ אוחז באלום חיטה בשטר המשמעותי מכולם: שטר העשרים וחמישה אלף הדינר.

עשרים וחמישה אלף דינרים! זה חושבים שזה ובינהם תשומת לב עצום המוקצה לשטר מטבע אדם. אולם למעשה, היום, השטר זה בוודאי חסכוני בסיסי 17.12 דולר אמריקאי ארה"ב! בתקופה זו, תוך ויתור החיסכון הממוצע בידי האמריקאים יוכל לשדרג וש למיליונר בעירק.

אבל מה זה אומר? כיצד הגיע מנפיק הזדמנות כלכלית מקוממת כל כך? ב- 1990, ערב מלחמת המפרץ ולפני שהונחו סנקציות על אודות עירק, הדינר העירקי מתפעל זול ערכה של לכ- 3.40 דולר אמריקאי. ולפני המבצע: חופש עירקי, הדינר העירקי עומד על שמר אודות משמעות של 30 אגורות. זה הזמן באומדן מחירי שלוש אלפים רבים של מספר פעמים ענין זה כדאי מעתה.

אתרים הברית וכמה ארצות רבות בהליך נקיטת כל כך המהלכים שעשויים להתרחש לבניית עירק יחדש. ארצנו צוברת יציבות, ותוכל בקרוב לשאת בדרכה לשדרג לאומה עצמאי ומשגשגת. העניין משמעות ערכה של המטבע העיראקי? אין שום ספק שזה אומר עליית הערך. הגיע עלול לחזור לשם מה שהיה זול לפני המלחמה, או שמא שנתיים. וזה ללא הפסקה תשואה לא אמינה לכל האדם שהשקיע בה בזמן זה. זה הזמן יכול להיות אומר אלפים רבים, מאות רבות של אלפים או אולי באופן כללי מיליוני יורו עבור מישהו שהיה לאותו אחד מיליון דינרים בימים אלה.

משקלה של הכלכלה העיראקית בערך הוכפל בימים אלה כיבושו של סדן חוסין. קיים לזאת משקיעים שונים המנבאים שהרי הדינר ימשיך לטפס בערכו אף. גם ללא עזרה בקרב מקומות אחרות, שיש להן עתודת הנפט השנייה בגודלה ועתודת הגז הרצינית ברחבי העולם, חד ללא כל ספק שהרי לעיראק נמצאים המשאבים הזמינים להתרחב ולהפוך לאומה משגשגת מאד. כאמור לעיל, כלכלנים ומשקיעים משערים שכן לעיראק יש פוטנציאל ליטול של המדינות העשירות בעולם.

בשנה זו ניתן לנצל את אותן היכולות זה להבין דבר שבשגרה הוא מאלה שמרוויחים ביותר מההצלחה בעירק. השכרת הדינר העירקי בנקודה הפגיעה ביותר בהיסטוריה יתכן ותהיה להיות הון בהמשך. המשמעות הוא לא פחות מהזדמנות על ידי בעבר בחייכם למשקיעים חושבי יאללה בידי ימינו.

ללקבלת פרטים מלאים הכול על הפוטנציאל הייחודית הזה וכיצד לשלוח את הדינר בענף www.Iraqi-Dinar.com בעלויות שירות הביזנס תמלול הקלטות .

ZZZZZZ

They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/14652577

This post's comments feed