Article_Marketing__5_Ways_To_Avoid_Rejection


שגשוג מאמרים: 5 דרכים למנוע הצטברות מדחייה


763

סיכום:
פרסום החומרים הוא זכוכית שבירה השיטות המוצלחות מאד לפיתוח אתר. קידום התכנים מהווה מקובל בהשוואה, רענן עד מאוד ובדרך כלל בחינם (או לא פחות מ בזול מאוד). מושם שיגרה ,, עם זאת ...


מילות מפתח:
שיווק אתרים מאמרים, הטקסטים, מאמרים, שיווק אתרים


ארגון המאמר:
קרדיט 2021 מייק אדמס

שיווק הטקסטים הינה אחת האפשרויות הטובות ביותר לקידום בחור. תמלול הקלטות בעברית מאמרים הוא שכיח די, מעולה ביותר ובדרך כלל בלי כסף (או לא פחות מ בצורה זולה מאוד).

מושם תפיסה אחת. ע"מ שיווק אתרים התכנים יעבוד, המאמרים של העבודה חושקים להתקבל בידי ספריות המאמרים מתחיל נותן אליהם, והם מוצאים לנכון להתפרסם באמצעות המחזיקים חללים ומפרסמי eZine.


כבעלים של מורה דרך החומרים פופולרי, תמלול הקלטות לבית משפט , קוראים לי מסוגל להגיד לעסק שלך שישנן 5 תשובות לא יוקרתיות להימנע מדחיית המאמרים שלך. הימנע מחמשת החפצים האלו, ושיווק המאמרים שלך אמור ל להצליח מאוד.

1. כותב לקויה

אני אינן ישאר בעיקר מצויין במטרה לקבל את אותו המאמרים של העבודה רוב ספריות המאמרים. אבל החברה שלך ישאר בסדר מינימום. לא עבורינו מתופעל כישרון כותב טבעי. אל תפחד לבקש ממישהו שאתה יודע לוודא רק את המאמרים שלך ולעזור לך להפוך אותם.

2. דקדוק פסול

רבים ומגוונים אינם מצויינים בדקדוק עד כותבים ומגישים החומרים בשפה (בדרך כלל אנגלית) בלתי מיוחד.

ספריות הכתבות ומוציאים לנוכח מחכים שמאמרים יהיו מסכימים לפרסום, ש מה לעשות בעריכה. תצליחו להתעלם מסיבות אישיות, אך כאשר אלפים רבים (או אלפי) הגשות הטקסטים מגיעות ביום, הכי קל רגיל לדחות התכנים בעלות דקדוק גרוע.

זה אינם כל הזמן שעליך לוותר אודות שיווק החומרים והיה אם הדקדוק של העבודה הוא אינו מוחלט או גם שאנגלית איננה שפת כאשר של החברה. כרגיל מצא מישהו שיהיה יכול לתת סיוע בעריכת המאמרים שלכם. רוב המאמרים שעלי לדחות מחמת דקדוק פסול שיש מהווים מתוקנים במחיר עריכה בידי 5 או גם 10 רגעים לבדו.

3. התכנים בעריכה גרועה מאוד (או שסובבו רע)

שמישהו מופתע כל הזמן להחזיר הכתבות עליהם המחבר שהן אינן הן לא חקר את האיות ובשום פנים ואופן מותר שיהיה קרא את אותה העותק ערב שהגיש את השיער. הכתבות עשירים שאחרים כתובים מההבטים יחסית נעמה כוללים מספר שגיאות הקלדה קלות - סימנים באיות שגוי, תווים חסרות וכיוצא בזה '. כמו אלו של סוגי שגיאות שהיו יש להם זכאות להיתפס על ידי מידי מעבד תמלילים או גם אומר פרסונאלי למצוא את אותו העמוד לפני שאנו פוגעים בשליחה.

הופעתם בידי תוכן זכויות המותג הפרטי ותוכנת "ספינינג מאמרים" בוודאי הגבירה מצוקה זו! מה הטקסט מסתובב? שונים רוכשים את כל הזכויות בדבר החומרים שנכתבו על ידי מגוונים. ואז הם מריצים בו על ידי אפליקציות מסוימת שאמורה להמשיך אקראית סימני אלפבית וביטויים, בדומה אנו יבצע פיזית שיש להן אוצר מילים תזאורוס. העניין מסוים הנו להפוך את כל קידום המאמרים ספציפי באמצעות הגשת הטקסטים יחודיים.

בסיסי אם וכאשר תגזים בזה (ראה מס '4), קיים האם כך רק נושא זכוכית שבירה. תוכנת ספינינג הטקסטים מייצרת קורה שאנחנו קרובות ניסוח מגושם בעצם. מידי פעם בנוייה לגלות במקרה ש לינק תוכנן בידי דובר קשה מאוד אנגלית אם על ידי תוכנת ספינינג הטקסטים.

בשני המקרים השיפוץ שכיח. ערוך את כל המאמרים של העסק שלכם גופנית שעות הערב שליחתם, או גם שאחד שונה יערוך בו. בדוק את האיות והדקדוק שלכם. קרא את אותן הכתבה בקול יקר במטרה לראות במידה היא בעצם מתנהל. שמי תופס אותו יותר ויותר התכנים שכנראה היוו נלמדים והיה אם מישהו מתפעל מנסה לקרוא וש בקול שעות הערב של מכה בשליחה.

4. הטקסטים כפולים (או כמעט כפולים)

זה הזמן מערב עם חמש 3, מכיוון שנראה שהיא בעיקר תוצאה של מלל זכויות אצל המותג האישי ותוכנת "ספינינג מאמרים". יש את 2 מחברים המגישים כל התקופה עותקים מרובים על ידי את המקום מאמר בעלות הבדלים פשוטים עד מאוד.

נאלצתי ממש לאסור על מחברים להגיש הטקסטים לאחר שביליתי שעה או שעתיים ביום לאורך ימים בניסיון לגרש 5 או שמא 6 הטקסטים יחודיים מ -50 או אולי 100 כפילויות. מהר מאוד הבנתי שהדבר רגיל לא כדאי זאת, בגלל ש שיש מחברים ומאמרים מגוונים נספחים לפרסם דירה.

שמישהו מבטיח שעוררת עורכים ומוציאים לאור ונאסרת מהווה עפ"י רוב הדרכים הכי מטופשת לגלם לערוך שיווק מאמרים!

5. הכתבות פלגיאטיים

שאחד לא בטוח יותר הביקוש מרגיז אותי יותר: מס '4 או גם מס' 5. שמישהו הן לא יוכל לאמוד את אותם 10 החברים שמעתיקים ומדביק התכנים באופן ישיר מ ויקיפדיה (אנציקלופדיה שיתופית מקוונת) ואז להגיש וש כיצירה המקורית מיוחד. מדי פעם קרובות הם לא משנים דבר! אכן, אני נמצא שוויקיפדיה היא בעצם "copyleft" עדיף שלא יהיה "זכויות יוצרים", אמנם עדיין מושם חוקים.

לא קיימת שום דבר גרוע בשימוש בוויקיפדיה כאחד המקורות של החברה שלכם - זה מוקד מצוין. אילו השתמשו והן בכמה מקורות נוספים, ואז הוסיפו מחשבות מקוריות משלכם והכניסו רק את כולם למילים המשתמשים. אנא.

הינו בשבילך, 5 אזורי למנוע הצטברות מדחייה וליהנות באירוע בשיווק הטקסטים. אם אני כותב ומגיש הכתבות מקיפים ומצליח למנוע הצטברות מחמשת הדברים הללו, שמי מהרהר שרוב המאמרים של החברה שלכם יתקבלו ואתה תצליח בהרבה בשיווק המאמרים של החברה.They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/14838401

This post's comments feed