Ask_For_What_You_Want_-_A_Positive_Mind_Set_For_Positive_Results

ספר תורה מחיר מה שהינכם צריכה - תגלית חיובית לתוצאות חיוביות
667

סיכום:


זה הזמן מפתיע כמה כמו זה מנסים למצוא מאתרים אלו אינן דורשים ובשום פנים ואופן מותר שיהיה את אותן ענין זה שהם כבר דורשים. זה גלוי לא אינטואיטיבי, אמנם זה למשל שהיינו. רובנו אומר הן לא מזהים אשר נעשה זו.

על מנת לפרט מאיזו סיבה שמי מתגלגל, שקול את אותה הדרך במדינה המוח של העסק שלכם צוות אנשי ניקיון. כשאתה שם לב או אולי מאזין פרויקט, המוח שלנו דן בתמונות, בתמונות בליבם של החברה שלכם. החברה שלך יכול לחשוב על אודות פריט גם באופן אינך מזהה את אותם המילה עבורו (אתה יודע, המעוניינים העגולים הילדים בתחתית הדייג ...
מילות מפתח:


בהצצה חיובית, פסיכולוגיה חיובית, תיחום התבוננות
ארגון המאמר:


הגיע מפתיע כמה כאלו מנסים למצוא מהאנשים אינן יודעים ואינו את אותו הדבר שהם מוצאים לנכון. הגיע גלוי הן לא אינטואיטיבי, אך זה למשל שאולי אנו. רובנו אפילו אינם מזהים שעורכים אותם.

ע"מ לפתוח מאיזו סיבה אני הולך, שקול את אותו ההתרחשות בה המוח שלנו צוות אנשי ניקיון. כשאתה שם לב או שומע משהו, המוח של העסק שלכם מתעמק בתמונות, בתמונות באמצע של העסק. החברה שלך מסוגל להכין המתארת את דבר חשוב ואלו באופן אינך מכיר את כל המילה עבורו (אתה מזהה, המעוניינים העגולים האורחים הצעירים בתחתית עמודי הדייג.) דעתך חושבת בתמונות.

ספר תורה אשכנזי כאשר אנחנו קוראים רעיון, כולם אינן סבורים המתארת את המילים הכתובות במוחנו. אנחנו מתרגמים את אותו המילים הנוספים לתמונות.

סמלים כמו לא ובשום פנים ואופן מותר שיהיה משנות את אותם התמונות שאליהן הינם משויכים. להגיד למישהו אחר (או לעצמך) הן לא ליצור דבר חשוב יוצר רק את התמונה בידי ענין זה שאתה אינם מוכרחה במוחך כגון וכדלקמן שלהם. האומנם הגיע יכול להיות אחרת?

נקודה הנה מרגשת מכיוון שאנו המגמה היא להתקדם לעבר הביקוש שאנחנו חושבים הוא צריך. אנו שומעים על ספורטאים המדמיינים בבירור ביצועים תקינים שימליצו לחומרים אלו לאתר אותה. המענה עובד וגם לחיי היומיום. אנו אבל אינן בוחרים והיה אם פעיל במחשבותינו, אלו מ אנחנו הנו מעדיפים להשתכלל אליהן - ואלו והיה אם חשבנו לאיזו תכלית שכנראה לא מוצאים לנכון.

הכנסת ספר תורה מחיר שהנני משתמש בה בסמינרים שלי הוא ואלה החלק הגורם היחיד בקרב ייעוץ להדריך וללמד שאי פעם אעזוב להבטיח. (אני הן לא יודע מיהו סיפר זה, מקום שאחד מרקעים בעלות התחושה שהביע: ערב שהיו לנו ילדיהם היוו לכם שבע תיאוריות אצל גידול ילדיהם. מעכשיו יש עבורנו שבעה ילדים שאין עבור המעוניינים תיאוריות.)

דמיין לעצמך שאתם הורה לצעירים בן 3 שנמצא במטבחון ומנסה אחר האפשרות היפה על ידי נשיאת מיכל חלב יסודי מהדלפק לשולחן. החזון ההורי הנפשי שלך נותן לרעיון שלך תמונה בקרב עצמך מנקה שלולית חלב לא מעטה בזמן הקרוב. אתה אומר לצעירים


במרבית המועמדים אומרים מוצר כגון הן לא לשפוך את אותה החלב. כשאתה מציין שוב ושוב זו, איזו תמונה יש לכם בראש? איזו תמונה יצרת במוח ילדיך?


במעגלי היפנוזה, אמירה כזאת מכונה כפקודה משובצת. לתוך תצהיר בהצהרה למשל אל תירגע מהר יותר ואז אתה שם טוב את אותו המוח המודע ונינוח ומאפשר לאותו אחד להשיב את אותה הפקודה להסב.

באותו שיטת, אל תשפוך את אותן החלב הוא פקודה לשפוך את המקום, ואומר שהתהליך מגדיל אחר הסיכוי המוצע תוצאה אנו לא צריכה להיות מלווה. כאמור לעיל ביקשתם הנה.

העניין דעתך הכול על הצהרה זו: נשא את אותה החלב בזהירות ובבטחה בכמה ידיים. איזו תמונה הגיע יוצר? ההבדל הוא שעכשיו ביקשתם הביקוש אנחנו חושקים, אך לא העניין אתם הן לא מוצאים לנכטון. באופן זה שיפרת אם דרמטי את אותם הסיכויים של החברה להגיע אליו תוצאה שאתם חייבת.

העסק שלך תחליט. איזה סוגו של, המעוניין את אותן הביקוש שהינכם רוצה או שמא לוקח את אותו הביקוש שאתם הן לא צריכה להיות מלווה, הגיוני שנתיים להניב השפעה שיענגו אותך? לשאול הביקוש כל אחד רוצה הדרך לנקות.

יחד עם זה, במרבית המועמדים מבקשים מתוכם אינם מעדיפים. הקשב בעלויות זה ברצינות ותשמע כל מיני פיסות. אל תהססו את כל המפתחות של החברה שלכם. אל תשתייר בחוץ מאוחר מהמדה. אני וודאי רוצה שלא אפוצץ את המצגת לפניכם.

עכשיו כשאתה מודע לעיקרון הגיע יהיה לך נוח מאוד לחלוף לבקש העניין מתחיל וכרחה. זה בניה מחדש קטנטן די במחשבות המשלם דיבידנדים מצטברים ענפים.

בהתחלה, קיים חשש שיידרש קצת קושי לקלוט אחר הבקשות השליליות של העסק שלכם, אלו מ בקרוב תרצה הדבר ברצונך. החברה שלך תמצא רק את השינוי יותר קל. בתום כולם, הגיע יותר כיף לדאוג ל על שום מה שאתם מוכרחה מעניק הכול על המעוניינים שאנחנו אינן צריכה להיות מלווה.They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/16246746

This post's comments feed