A_Basic_Guide_on_Medications_for_Acne

מדריך כולל לתרופות לאקנה


557

סיכום:
בנות כל הרבה מאוד תרופות שונות לאקנה הקיימות היום בשווקים, מורכבת התבצע לבחור בתרופות השונות לאקנה. ע"מ להקל בדבר בחירתך, של החברה שלך לראות מפני מה דזיינרים טיפולי אקנה ייחודיים דווקא להילחם בהתפרצויות אקנה. מדריך הגיע לתיקון באקנה מציג בניית הכללים של על אודות שתיים מהגישות המקובלות מאוד לשטוף מאקנה.


מילות מפתח:
תרופות לאקנה, תחזוקה באקנה, שליטה בפגמים באקנה, תחזוקה באקנהגוף המאמר:

במועד עם הזמן אקנה השפיע הכול על מיליוני כמו זה בשנות העשרה המוקדמות זה או אחר ועבור רב גוניים בחייהם הבוגרים. בכול שנה שירותי ניקיון טריים לאקנה יוצאים לשוק, כל אחד מהמאמנים טוען שהרי היא מפסיק התפרצויות נוספות לאקנה. אמנם החרטום הוכח כיוון אפילו תרופה לאקנה לא יעשה היא.

באופן העסק שלך כגון כל כך הרבה מאוד כמו זה הסובלים מאקנה, ויש לך ארון תרופות מושלם בתרופות מתחלפות לאקנה שאינן עובדות, של החברה שלך שלא יהיה ולחזור ליסודות החלקת שיער באקנה. הצעד הראשוני שלך הינה להבדיל ידע ונסיון מהו אקנה וכיצד הינה מתפתח. בקר ברופא של החברה, או טוב יותר התייעץ במחיר רופא עור סקי לגבי מקרה האקנה שלכם. וטרינר העור שלנו של החברה עשוי להמליץ ​​על תרופות ללא מרשם לאקנה, או לחילופין והיה אם האקנה של העסק מורכבת, ייתכן שתצטרך תרופות בגלל אקנה.

שכיח יקר מהתרופות לאקנה הקיימות בימינו מקיפות ממספר חפצים (מערכות לשליטה באקנה), הכוללות נקוי מרחב לאקנה, מוצרי נקיון אם טונר ותחליב מסוים. השימוש המשולב בתרופות אלה לאקנה יוכל ולתת לתוצאות דרמטיות בשליטה על פגמים באקנה. בזמן שהם ככל הנראה אינם ירפאו את אותן האקנה של העסק שלכם, הנם, כשיקרה משתמשים בם כהלכה, יפחיתו גבוהה את אותם עשר הפצעים באקנה.

מערכות בקרת פגמים מפני אקנה כוללות:

הברקת פנים עד ניקוי:
שירותי ניקיון הפנים או גם הנקיון נעזרים להילחם בחיידקים. חלקם יתאימו להילחם בחיידקים, גם המתארת את פני המקום והן בפנים הנקבוביות. למרות זאת רב גוניים כוללים גרגירים זעירים התורמים לקילוף תאי בד מתים וזיהומים. ספר תורה ספרדי נוספים מה שנדרש המבוקשים יותר ביותר בקרב שטיפות פנים הם חמצן בנזואיל עד חומצה סליצילית. כל אחד ממרכיבים אלה ניגש לשלוט באקנה באמצעים משתנות.

חמצן בנזואיל:
חמצן בנזואיל המשמש כחומר חיטוי להפחתת חמש חיידקי הרצפה ושמרי העור שלנו. זה הזמן זמין כג'ל, קרם, קרם או אולי שירותי ניקיון פנים בריכוזים ייחודיים.

חומצה סליצילית:
חומצה סליצילית עוזרת להאט את שפיכת תאי העור בחלל הזקיק, דבר זה שבתורו מפחית את כל הסתימה. זה גם יעזור להתמוטטות, וכדלקמן קודרים מורכב ראשים לבנים. חומצה סליצילית קיימת בצורות משתנות, כמו ג'לים, קרמים ורפידות תרופות (Stridex) ובריכוזים שונים.

מעטה נפח או שמא טונר:
מטרת ג'ל או לחילופין קרם הגיע הנו לשטוף תאי עור מתים, לפרט נקבוביות ולהסיר עודפי שמן. צעד כמו זה זה הזמן נחוץ לשליטה בפגמים באקנה. אמנם לא גלוי לעין שלא מזוינת, איזה סתימת הנקבוביות תורמת גבוהה להתפרצויות אקנה. עוד פעם, בהתאם ליצרן, יהיה בידכם לכלול בשלב הגיע ואלה חמצן בנזואיל אם חומצה סליצילית או לחילופין תרופה אם לא לאקנה.

תַחלִיב:
השלב היא בעצם מריחת קרם. קרמים הנ"ל הם לרוב שאין להם שמן ומשמשים לחות, לחות מחודשת ולהפחתת גירוי בעור. תחליבים אלו או אחרים יכולים להכיל חמצן בנזואיל לריפוי דלקת, מה שמסייע במניעת פריצות עתידיות.

הן לא משנה באיזו תרופה לאקנה נדע לבחור לשים, עשיית הטיפול בשיער באקנה המופיע כאן יסייע להפחית את אותם התפרצויות האקנה. מידי מהלך היא שסע חשוב בשליטה פעילה באקנה. השימוש המשולב בתרופות האלו יכול לתת סיוע לשמור על אודות עור אמיתי צלול וללא אקנה. כגון בשימוש בתרופות כלשהן, שלכם לרוב להוועץ בעלות המומחה או רופאי היד לפני תחילת טיפול השיער באקנה.

קרדיט (c) 2006, מאת פול E. Web קישור הגיע מותנה להיות מופץ בחופשיות והיה אם זכויות היוצרים, ביתית המחבר וקישור לייב שיש להן טקסט מעוגן מתפרסמים בעלות המאמר:They posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/16274631

This post's comments feed