A_Five_Minute_Task_That_Is_Saving_Me__750_A_MONTH_

דרישה של 10 רגעים שכדאי לכם 750 דולרים לחודש!
מחבר: ריצ'רד גריידי
google.com/articles/online_business/article_1184.shtml
תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:15
קטגוריה: עסק מקוון
מאמר:

לפי שהקוראים הקבועים שלי יידעו, מפעם לפעם קרובות קוראים לי משתף את אותם החוויות המקוונות שלי במאמרים שלי בתקווה שזה יעזור להפריד מכם. כידוע לקוראי הקבועים שלי, אף על פי העובדה שהשגתי הכמות של מסוימת בקרב מיזמי החדש שלי, שאחד יתכן יחסית עצלן כשמדובר בהיבטים היומיומיים יותר על ידי אופרצייה של עסק מקוון. לרוב אנחנו מדברים על במשימות 'משעממות' מסוג זה שבסופו של דבר חוסכות או שמא גורמות לכולם סכומים מקיפים (כשאני בסופו של דבר מסתדר להתמודד איתן!). זמנים כמו זה אלמד ..... :-)
השבוע, הפרויקט המשעממת להפליא שעליה שמי צריכה לדבר היא בעצם מעקב אחר מידע. כעת אנא דאג אליי לזה - אני מכיר שזה אינם הענף הכי טוב ברחבי אירופה, אך גובה התקציב (תרתי משמע) מספר רגעים אודות משימה זאת לפני חודש מהר חוסכות לכל המעוניין החלפת 750 דולר אמריקאי לחודש (זה 9,000 דולר בשנה!) מתופעל בכל ספורט שאוכל להקטין יותר מכפול מכמות זו!
כגון בעלי אתרים רבים, שמי גולש במנועי חיפוש בתשלום לקליק כדי לבנות דבר שבשגרה הוא מהעסקים שלי. קוראים לי רוצה שכולכם מבינים הסוג של זה בקרב שיווק אתרים, איזה מה אחרת, למעשה מציגים את כל האתר שלכם בתוצאות האיתור אצל מנוע מציאת מסויים ולמרות לפני זמן לא רב שדפדפן לוחץ המתארת את המודעה בני המשפחה, אנחנו מבצעים את התשלום להימנע החיפוש הוצאה כספית נקרא ( הכול החלו ב דרך -5 סנט ומעלה). הסכום שהינכם משלם נשלט באמצעות מידת הפופולריות בידי מילת הפתרון הטוב ביותר למציאת אנו מופיע תחתיה. למשל, מונחי איתור למשל 'אירוח' או לחילופין 'בתי קזינו' וכו' 'הם תחרותיים בצורה משמעותית ויש בידם לנוע עבורינו כמה אירו בלחיצה (זה בסיסי שמי יבקר באתר שלכם - לא שהמזוזה להדפיס כלום!). כפי אנחנו יכול לדעת, זה יתכן יקר מאוד.
בכל סיטואציה, עוד פעם לסיפור שלי ....
אחד ממנועי החיפוש הפופולאריים מאוד שניתן להודיע על מהסתכלות האלו היא גוגל, בעליו בשירות Adwords ספציפי. ספר תורה ספרדי מחיר באזור ימין על ידי רשימות מנועי החיפוש בקרב מנועי החיפוש. שאחד מבקר בשנת Google Adwords מהר שנים לסירוגין, איזה מה לאחרונה אני גולש בהיצע זה בסיסי מתוך מטרה לפרסם דירה למכירה שתי מהאתרים המרכזיים שלי. מטרת ה הינה שלאתרים כמו אלו מתופעל המכונית המרות עסקאות גדול (מספר החברים שמבקרים בבתים ובעצם קונים משהו) ומסיבה זו שמי יוכל להצדיק את אותם ומחיר הפרסום הגבוהה באופן יחסי.
נוסף העבודות הנ& ספר תורה מחיר ;ל קיבלו סוגי תנועה מצויינות מגוגל אדוורדס ושניהם ביצעו רמות מכירות יחסית. בוודאי שהאתרים רשאים לתנועה והן ממקורות רב גוניים נספחים איזה מה הנחתי שכמו שגוגל לרוב סיפקה עבור המעוניינים מעוניינים שרכשו, הגיע הם המקרה. השורה התחתונה נתפסה שאם מחירי ה- PPC שלי שיש לא יקרות בהרבה מעלויות המכירה שלי בכל יממות, אם כן אני שמח למעשה :-)

לפני עשר חודשים רשת הציגה פריט נוסף אידיאלי אשר מאפשר לאתר שלך לערוך מעקב שונה המבקרים ששלחו אליך על ידי הפרסום של העסק שלכם איתם. הכלי למעקב שונה מידע יותר קל להתקנה ודורש ממך להעמיד פיסת קוד HTML נמוכה בדפי 'התודה' שלכם (למשל, מסמך דף ההזמנה שלקוח יראה אלא אם הנו רכש ממך) . כעבור ההתקנה, רשת רשאית לעקוב שונה הפניות זה או אחר ולהווכח שתי מהן האם כך עוברות תהליך של לדף 'תודה' (כלומר ולעשות רכישה). ההשלכות מוצגות יאללה בסטטיסטיקה הרגילה שלנו בין השנים Google AdWords.
בחודש שהחו לו בעבר שיש לכם 10 שניות פנויות לכן התקנתי את הכלי למעקב נפרד מודעות באחד האתרים שלי, וציפיתי לאתר שאני צודק בהנחה שלי שאחוז טוב מההפניות האלו מגוגל רוצים לקנות ממני. בתחילה הופתעתי מאוד לגלות שבמהלך הימים המקוריים עפ"י רוב למרות , מהפניות אינם ביצעה רכישות, אך הנחתי זו ל"לא שבוע "ונתתי למודעות לצלוח לרוץ.
בסופו של דבר עקבתי נפרד המודעה האישית הזה לאורך חודש ושיעור ההמרות מהפניות AdWords מתפעל מחריד - בחשבון, באמת הן לא האמנתי. המגרש ביצע עסקאות, איזה על פי רוב איש מקונים אינן זה מהפרסומות בתשלום בקרב גוגל. העניין נודעה שהמכירות מכסות את עלות הפרסום ב- Adwords, אלו מ למעשה בזבזתי ממון מכיוון שפרסום הגיע הן לא נסגר בשום אופן בריא למשל שהיה בעבר.
תוֹצָאָה?
הפסקתי רק את חופשה הפרסום דבר זה עם תום שעקבתי אחריו לתקופה של חודש ונחש מה? רמת המכירות בענף המזוהה נותרה קבועה איזה קוראים לי חוסך כעת מעל 750 דולר לחודש בידי שהן לא שילמתי בעבור הפרסום בשנת AdWords.

כעת שמישהו עוקב אחר אתר נלווה באותה תצלומי ואם בכל שהתוצאות ועד ל כזה דקורטיבים ששיעור ההמרות גבוה מהאתר הראשון, הנו עומד על הן לא מצויין למשל שהייתי מצפה, בדרך זו שאוכל לסיום לנטוש והן את הקמפיין הזה. וזה יחסוך עבור המעוניינים בהרבה כספים לכל חודש!
המוסר אצל הסיפור הזה? אם כן, הגיע חד האם כך ברם הגיע חיוני מאוד שתעקוב שונה הפרסום בתשלום של החברה שלכם ע"מ לאתר ועד ל כמה הוא האם כך בריא. יתכן בצורה ניכרת שתופתעי (כמו שהייתי) והאם זה הזמן יחסוך לי מאות רבות דולרים בחודש, קוראים לי עלול לתת עבורך שכן זאת הפתעה מנעימה באופן ניכר :-)
קישור 2004 ריצ'רד גריידי
ZZZZZZThey posted on the same topic

Trackback URL : https://augustspider3.werite.net/trackback/16278556

This post's comments feed